powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

14 NIEDZIELA ZWYKŁA 3 LIPCA 2022 R.

Dzisiejsze ofiary z tacy przeznaczone są na Kurię Metropolitalną Białostocką.
  1. Dziś o godz. 17.30 wspólna modlitwa Kół Żywego Różańca.
  2. Pamiętajmy, że w każdy czwartek przez cały dzień czeka na nas w kościele Pan Jezus i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Przypominamy, że podczas trwania adoracji można wylosować z pojemnika stojącego za ławkami Słowo Życia, czyli cytat z Pisma Świętego przeznaczony dla konkretnej osoby, bowiem jest to żywe Słowo Boga.
  3. Przypominamy, że w związku z wakacjami i okresem urlopowym tradycyjnie w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.15. Rozpoczynający się czas urlopów i wakacji wykorzystajmy nie tylko do odnowienia sił fizycznych, ale także wewnętrznego uspokojenia, pogłębienia naszej wiary. Nie zapominajmy w czasie urlopów o Mszy świętej niedzielnej, warto również odwiedzić świątynię w dzień powszedni.
  4. 10. Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku 3 sierpnia br. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matkę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie - rowerymka.pl
  5. Z tyłu za ławkami na stoliku znajdują się najnowsze egzemplarzy bardzo ciekawego 64 stronicowego dwumiesięcznika „Miłujcie się”, który jest wydawany w wielu wersjach językowych na całym świecie. Należność w wysokości 7 złotych proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty do kościoła.
  6. W ambulansie zaparkowanym na Placu Brodowicza można dziś honorowo oddawać krew.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl