powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 3 Lipca 2022 r. Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna 15 maja 2022 r.

  1. Dziś po Msze św. o godz. 12.15 spotkanie formacyjne dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  2. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe: dorosłych codziennie o godz. 17.30, dzieci szczególnie we czwartki zaś młodzież w piątki, będą wówczas śpiewać własną litanię do Matki Bożej.
  3. W poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Przez ostatni tydzień modliliśmy się na nowennie za przyczyna tego wielkiego świętego w intencji naszej Ojczyzny, zakończenia wojny na Ukrainie i pokoju na świecie. Jutro w czasie wieczornej Mszy świętej poznamy niesamowite historie związane z ukazywaniem się świętego Andrzeja wielu polakom i przesłaniem, które do nas kieruje. Na koniec będzie można uzyskać specjalne błogosławieństwo Jego relikwiami.
  4. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Zawad i Topilca z koloniami. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  5. W tym tygodniu odbędą się dwie Msze święte patronalne. We środę mieszkańcy Osiedla Jana Pawła II będą polecać się orędownictwu wielkiego papieża. Natomiast w sobotę za przyczyna św. Jana Nepomucena modlić się będą mieszkańcy ulic; Piaskowej i Kościukowskiej.
  6. Pan Jezus zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie. Tradycyjnie będzie czekał przez cały czwartek ukryty w białej Hostii. Nie przegapmy tej szczególnej okazji.
  7. W minionym, tygodniu udało się dopasować stylowo wystrój prezbiterium wymieniając miejsce przewodniczenia i dotychczasowe flamandzkie krzesła na barokowe. Dzięki temu coraz bardziej ujednolica się wnętrze naszej świątyni.
  8. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszystkich ofiarodawców przekazujących ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne.
  9. W galerii na naszej stronie internetowej można obejrzeć ponad 100 fotografii z pieszej pielgrzymki mężczyzn do Matki Bożej w Krypnie.
  10. Z tyłu za ławkami po obu stronach są do nabycia najnowsze numery znanej gazety diecezjalnej „Dobre Nowiny”.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl