powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

VII niedziela zwykła 20. II. 2022 r.

Dziś gościmy w naszej parafii przedstawiciela AWSD
  1. Dziś po Mszy św. o godz. 12.15 spotkanie dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  2. Przypominamy, że najnowsze przepisy unijne nakazują, by przy cmentarzach dokonywano segregacji śmieci. Dlatego nie będzie już dużych kontenerów, powiat ustawił przy naszym cmentarzu pojemniki w różnych kolorach, by oddzielnie wrzucać szkło, plastyki i części organiczne. Starajmy się porządkując groby rodzinne dokonywać odpowiedniej segregacji.
  3. We czwartek Pan Jezus zaprasza do kościoła, przez cały dzień będzie cierpliwie czekał by nas wysłuchać i pokrzepić, obecny w Najświętszym Sakramencie.
  4. Dziękujemy wszystkim osobom, które przekazują ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonują wpłat na konto. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom hojnie wynagrodzi. Z tyłu za ławkami znajdują się foldery kolędowe. Jeżeli ktoś j takiego folderu nie posiada, może go wziąć dla siebie i bliskich.
  5. Trwa nabór na rok szkolny 2022/2023 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły w czasie dni otwartych, które odbędą w soboty: 26 lutego i 19 marca 2022 roku w godzinach 10:00-13:00. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie, a najpilniejsi uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego! Informacje na temat szkoły można znaleźć na stronie internetowej szkoły.
  6. Z tyłu za ławkami można jeszcze nabyć ciekawy nowy numer diecezjalnego czasopisma "Drogi Miłosierdzia". Należność wysokości 4 zł proszę wrzucić do skarbonki na kwiaty, która znajduje się obok czasopism.
  7. Dziś przed naszym kościołem odbywa się prowadzona przez Caritas parafialną zbiórka ofiar do puszek na pogorzelców z Choroszczy.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl