powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

V niedziela zwykła

Nadzwyczajny Czas Skupienia 6.II.2022
  1. W dniu dzisiejszym nasz kaznodzieja adwentowy ks. Stefan Czermiński z Katowic głosi nauki na wszystkich Mszach świętych. Zaś w poniedziałek i wtorek z okazji Nadzwyczajnego Czasu Skupienia na Mszy Świętej o godz. 18.00 wygłosi homilie a po Eucharystii specjalną konferencję duchową.
  2. Dziś także o godz. 17.15 wspólna modlitwa w kościele Kół Żywego Różańca.
  3. Jutro godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez Akcję Katolicką.
  4. Wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza w najbliższą środę o godz.17,15 na comiesięczną modlitwę różańcową, oczywiście w naszym kościele.
  5. Pan Jezus nie chce być sam, dlatego zaprasza w każdy czwartek, by poświęcić mu trochę czasu. Nie bądźmy obojętni na słowa zachęty: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.
  6. W piątek przypada 30 Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 wszystkich chorych, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła. Zostanie wówczas udzielony Sakrament Chorych, zaś Eucharystia będzie ofiarowana za wszystkich cierpiących na skutek rożnego rodzaju dolegliwości. Oczywiście, by przyjąć w kościele ten sakrament niezbędny jest stan łaski wiec wedle potrzeby proszę wcześniej skorzystać z sakramentu pokuty. Tego dnia wszyscy uczestnicy Mszy Świętej oraz chorzy przebywający w domach i szpitalach i ci, którzy się nimi opiekują, mogą uzyskać odpust zupełny.
  7. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które przekazują ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonują wpłat na konto parafialne. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom hojnie wynagrodzi. Z tyłu za ławkami po obu stronach na kolumnach znajdują się foldery kolędowe. Jeżeli ktoś jeszcze takiego folderu nie posiada, może go wziąć dla siebie i swoich bliskich.
  8. „Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii i białostockiej Caritas, na plakacie na w przedsionku kościoła.”
  9. Z tyłu za ławkami po obu stronach czekają jeszcze do pobrania za darmo ostatnie egzemplarze czasopisma „Dobre Nowiny”.
  10. Dziś odbywa się akcja pobieranie krwi w ambulansie zaparkowanym na placu Brodowicza w godz. od 9 do 13.00.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl