powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

24 Niedziela Zwykła - 12. 09. 2021r.

 1. Dziś po Mszy Świętej o godz.12.15 zapraszamy na spotkanie uczniów klas II przygotowujących się do I Komunii świętej. W przyszłą niedzielę o tej samej porze odbędzie się spotkanie uczniów klas III wraz z rodzicami.
 2. Również dziś po Mszy o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów na ministrantów z grupy po pierwszej komunii świętej. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do tego zaszczytnego grona.
 3. Bardzo prosimy by bezpośrednio po Mszy Świętej odebrać ustawione pod klonami obok Kaplicy Dominikańskiej kosze delegacji ze święta dziękczynienia.
 4. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża. A w sobotę św. Stanisława Kostki, Patrona Polski. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
 5. Również we wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego, zapraszamy mieszkańców ulic: Akacjowej, Brzozowej, Klonowej i Świerkowej.
 6. Ks. Andrzej zaprasza wolontariuszy Parafialnej Caritas, jak również wszystkie osoby, które chciałyby do niej należeć i służyć swoją pomocą potrzebującym, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się jutro, czyli we wtorek po wieczornej Mszy św. w Kaplicy Dominikańskiej.
 7. Wspólnota Domowego Kościoła naszej parafii oraz Ruch Rodzin Nazaretańskich zapraszają małżeństwa oraz osoby bez współmałżonka zainteresowane pogłębianiem życia duchowego na spotkania formacyjne. Spotkania RRN odbywają się we czwartki – grupa starsza i piątki osoby młodsze. Zaś zainteresowani Kręgami Rodzin niech zgłaszają się do ks. Andrzeja.
 8. W przyszłą niedzielę przypada Odpust św. Kandyda męczennika Kaznodzieją będzie dawny nasz wikariusz ks. Łukasz Borowski a obecnie doktorant studiujący w Szwajcarii. Pamiętajmy, że jest to okazją do zdobycia odpustu zupełnego.
 9. Z tyłu za ławkami można nabyć nowy numer "Dróg Miłosierdzia". Znajduje się w nim rozmowa z nowym Arcybiskupem Metropolitą Białostockim Józefem Guzdkiem, w której opowiada on o swojej dotychczasowej drodze życia oraz dzieli się swymi zamiarami związanymi z posługą w naszej archidiecezji. Miesięcznik diecezjalny "Drogi Miłosierdzia" ukazuje się w odnowionej szacie graficznej, z kilkoma nowymi rubrykami min. Misyjną oraz specjalną przeznaczoną dla rodziców i dzieci. Dowolna ofiarę proszę wrzucić do skarbonki na kwiaty obok czasopism.
 10. W dniach 1-3 października br. odbędą się w Hodyszewie weekendowe rekolekcje dla małżeństw przeżywających trudności lub chcących odświeżyć swoją relację. Rekolekcje są prowadzone przez diecezjalny ośrodek stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie. Wielu uczestników bardzo chwali metodę pracy, której podstawą jest 11 spotkań małżonków w atmosferze pełnej intymności i dialogu. Szczegółowe informacje i kontakt do organizatorów na stronie internetowej spotkaniamalzenskie.pl
 11. Zgodnie z decyzją Papieża Franciszka, dziś przed kościołami całego świata odbywa się zbiórka ofiar na Grób Pański w Jerozolimie.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl