powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

16 niedziela zwykła 18 lipca 2021 r.

  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków nr 14, 16 i 18 przy ul. Powstania Styczniowego. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji.
  2. W tym tygodniu odcedza się dwie Msze święte patronalne. We czwartek o godz. 18.00 celebrowana będzie Msza święta patronalna. Mieszkańcy ulic: Akacjowej, Świerkowej, Klonowej, Brzozowej i Sportowej polecać się będą orędownictwu świętej Marii Magdaleny. Natomiast w sobotę o godz. 19.00 o wstawiennictwo Św. Krzysztofa będą prosić mieszkańcy Zaczerlan i kolonii Zaczerlany.
  3. Pamiętajmy, że w każdy czwartek przez cały dzień czeka na nas w kościele Pan Jezus i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Nie zapominajmy podczas nawiedzenia Pana Jezusa pobrać z pojemnika za ławkami Słowa Życia, czyli cytatu z Pisma Świętego.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie patrona kierowców św. Krzysztofa. Dlatego za tydzień bezpośrednio po każdej Mszy świętej na Błoniach Jana Pawła II zostaną poświecone wszelkie pojazdy: rowery, skutery, motocykle i samochody, aby kolejny rok służyły nam bezpiecznie. Przy okazji włączamy się w ogólnopolską akcje św. Krzysztofa 1 grosz za kilometr. Bądźmy wdzięczni Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry i pomóżmy polskim misjonarzom w zakupie środków transportu. Za kapłanem poświęcającym pojazdy będzie szli ministranci ze skarbonkami na pojazdy misyjne.
  5. Z tyłu za ławkami do pobrania wakacyjne numery diecezjalnego czasopisma „Drogi Miłosierdzia”. Dowolne ofiary proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl