powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

13 niedziela zwykła 27 czerwca 2021 r.

  1. Na stoliku za ławkami znajduje się kilkanaście egzemplarzy najnowszego wydania bardzo ciekawego 64 stronicowego dwumiesięcznika „Miłujcie się”, który jest wydawany w wielu językach na całym świecie. Należność w wysokości 7 złotych proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty do kościoła, która znajduje się obok.
  2. We wtorek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Ofiary z tacy przeznaczone będą na Stolicę Piotrową.
  3. W tym tygodniku odbędą się trzy Msze Święte patronalne. We wtorek o godz. 19.00 mieszkańcy kolonii Porosły polecać się będą opiece św. Piotra Apostoła. We środę o tej samej porze o wstawiennictwo św. Pawła Apostoła będą prosić mieszkańcy Ogrodnik. Natomiast w sobotę o godz. 18.00 osoby zamieszkałe przy ul. Słowackiego polecać się będą orędownictwu św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Księża spowiadają od godz. 17.30. W sobotę po Mszy Świętej modlitwa na różańcu.
  5. W przyszłą pierwszą niedziele miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9.30 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Natomiast o godz. 17.30 wspólna modlitwa Kół Żywego Różańca.
  6. XXV Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu odbędzie się w najbliższą sobotę 3 lipca. Pielgrzymka rozpocznie się o godz. 8.00 modlitwą przed obrazem Matki Miłosierdzia w Katedrze białostockiej. Do uczestnictwa w niej zapraszamy wszystkich wiernych, a zwłaszcza rodziny.
  7. Przypominamy, że w związku z wakacjami i okresem urlopowym tradycyjnie do września nie ma Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.15. Rozpoczynający się czas urlopów i wakacji wykorzystajmy nie tylko do odnowienia sił fizycznych, ale także wewnętrznego uspokojenia, pogłębienia naszej wiary. Nie zapominajmy w czasie urlopów o Mszy Świętej niedzielnej, warto również odwiedzić świątynię w dzień powszedni.
  8. W czasie wakacji kapłani również mają czas odpoczynku, dlatego na zmianę po dwóch będzie na urlopie.
  9. Za tydzień można będzie honorowo oddawać krew w ambulansie zaparkowanym na Rynku 11 listopada, zaś ofiary z tacy przeznaczone będą na Kurię Metropolitalną.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl