powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

11 niedziela zwykła 13. VI. 2021 r.

 1. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa czerwcowe, codziennie o godzinie 17,45.
 2. We wtorek na kolejną Mszę świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców błoków przy Alei Niepodległości nr 1 i 1a. Przypominamy o wpisywaniu intencji.
 3. W czwartek przez cały dzień Pan Jezus zaprasza na spotkanie obecny w Najświętszym Sakramencie.
 4. W sobotę o godz. 19.00 odbędzie się Msza święta patronalna miejscowości Dzikie i Kolonii Dzikie. Orędowniczką tych miejscowości jest św. Elżbietę, matka św. Jana Chrzciciela.
 5. Tradycyjnie w najbliższą niedzielę świętujemy główny odpust naszej parafii Narodziny św. Jana Chrzciciela. Tradycyjnie po Mszy świętej godz. 9.30 odbędzie się procesja Eucharystyczna. W tym roku nauki odpustowe wygłosi ks. dr Ireneusz Korziński wicekanclerz kurii metropolitalnej. Tego dnia można będzie zdobyć odpust zupełny.
 6. Wieczorem o godz., 19.00 jako zwieńczenie odpustu, odbędzie się w naszym kościele koncert. Z bogatym repertuarem wystąpi legendarny bard i poeta Tomasz Żółtko, jeden z twórców współczesnej piosenki autorskiej.
 7. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszystkich ofiarodawców przekazujących ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne.
 8. Na naszej stronie internetowej jest wiele zdjęć z Uroczystości Bożego Ciała oraz I Komunii świętej.
 9. Dziś przed kościołem, jak co roku grupa oazowa działająca przy naszej parafii organizuje zbiórkę ofiar na wsparcie dzieci i młodzieży wyjeżdżającej na rekolekcje wakacyjne.
 10. Z tyłu za ławkami pojawił się nowy numer "Dróg Miłosierdzia". Jest tam wiele interesujących artykułów. Do każdego egzemplarza dołączona jest płyta DVD z archiwalnymi materiałami filmowymi z wizyty Jana Pawła II w 1991 r. w Białymstoku. Dowolną ofiarę za gazetę proszę wrzucić do skarbonki na kwiaty.
 11. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Choroszczy zawiadamia, że Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze OSP odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godz. 17.00 w budynku przy ul. Dominikańskiej 22

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl