powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

VI Niedziela Wielkanocna 9 maja 2021r.

  1. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy mieszkańców Zastawia I, II i III. Bowiem nie może się odbyć ich eucharystia patronalna. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  2. We środę o godz. 18.00 zostanie odprawia Msze święta w intencji osób, które w ubiegłym roku troszczyły się sie o wszelkie nasadzenia i kwiaty na wokół naszej świątyni. Po eucharystii zapraszamy na spotkanie w kaplicy dominikańskiej.
  3. We czwartek 13 maja we wspomnienie Matki Bożej z Fatimy, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta patronalna za mieszkańców bloki 4A, 6, 6A, 6B, 6C z ul Powst. Styczniowego. Zapraszamy do polecania się opiece NMP.
  4. W piątek po nabożeństwie majowym rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Za uczestnictwo w nowennie można uzyskać odpust zupełny.
  5. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Z tyłu za ławkami można nabyć majowy numer czasopisma diecezjalnego "Drogi Miłosierdzia". Dowolną ofiarę za gazetę proszę wrzucić do skarbonki na kwiaty do kościoła, która znajduje się obok stolika z czasopismami.
  7. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszystkich ofiarodawców przekazujących ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne.
  8. Przed kościołem nasz parafianin sprzedaje oryginalne obrazki i rożnego rodzaju ciekawe dewocjonalia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl