powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

V Niedziela Wielkanocna 2 maja 2021 r.

Dziś gościmy w naszej parafii misjonarza z Ukrainy ks. Daniela Kułakowskiego
 1. Dziś o godz. 17.00 w kościele wspólna modlitwa Kół Żywego Różańca.
 2. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe: dorosłych codziennie o godz. 17.30, dzieci szczególnie we czwartki zaś młodzież w piątki, będą wówczas śpiewać własną litanię do Matki Bożej.
 3. Jutro przeżywamy Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.
 4. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Żółtek. Bowiem w tym roku nie może się odbyć ich msza święta patronalna. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
 5. Pan Jezus zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie. Tradycyjnie będzie czekał ukryty w białej Hostii przez cały czwartek do Mszy Świętej wieczornej. Nie przegapmy tej szczególnej okazji.
 6. W tym tygodniu przypada I czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Dlatego we czwartek Grono Przyjaciół Seminarium o godz. 17.15 poprowadzi koronkę do Miłosierdzia Bożego o dobre powołania do kapłaństwa.
 7. W sobotę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski.
 8. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszystkich ofiarodawców przekazujących ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne.
 9. Z tyłu za ławkami po obu stronach są do pobrania za darmo najnowsze numery znanej gazety „Dobre Nowiny”.
 10. Dziś od godz. 9.00 do 13.00 pobieranie krwi w ambulansie zaparkowanym przed kościołem na Rynku 11 listopada. Zachęcamy do oddawania krwi, bowiem są wielkie niedobory tego niezastąpionego daru.
 11. Starosta Powiatu Białostockiego serdecznie zaprasza na szczepienia do punktu szczepień masowych w Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy. W celu umówienia się na szczepienie należy kontaktować się pod numerami telefonu podanymi na naszej stronie internetowej oraz na ulotkach do pobrania w przedsionku kościoła. Czas oczekiwania na szczepienie jest bardzo krótki.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl