powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna 25 kwietnia 2021 r.

Dziś gościmy w naszej parafii przedstawiciela AWSD w Białymstoku, który będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiary na seminarium.
  1. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy mieszkańców Łysek z koloniami. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  2. Przypominamy, że z powodu trwających obecnie obostrzeń sanitarnych do odwołania są zawieszone wyjazdowe msze święte patronalne.
  3. Niech Dobry Bóg hojnie wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom przekazującym ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne.
  4. Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna, której termin w tym roku przypada w sobotę 1 maja, z powodu obowiązujących przepisów sanitarnych nie odbędzie się w formie zorganizowanej. Zachęcamy tego dnia do indywidualnego pielgrzymowania najlepiej trasą przez Złotowie i jaz na Narwi za tą miejscowością by dojść spokojną trasą bezpośrednio do Pogorzałk. Msza św. w Krypnie będzie sprawowana o godz. 16.00.
  5. Od najbliższej soboty serdecznie zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17.30. Po Mszy świętej wieczornej z racji I soboty wysłuchamy rozważań o Niepokalanym Sercu Maryi i odmówimy cześć różańca świętego.
  6. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy świętej o godz. 9.30 tradycyjna procesja eucharystyczna wokół kościoła, ale bez chorągwi i sztandarów.
  7. Z tyłu za ławkami po obu stronach są do pobrania za darmo najnowsze numery znanej gazety „Dobre Nowiny”.
  8. Za tydzień gościć będziemy w naszej parafii misjonarza z Ukrainy.
  9. W przyszłą niedziele pobieranie krwi w ambulansie zaparkowanym przed kościołem na Rynku 11 listopada od godz. 9.00 do 13.00. Zachęcamy do oddawania krwi, bowiem są wielkie niedobory tego niezastąpionego daru.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl