powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

I niedziela Wielkiego Postu - 21.II.2021 r.

 1. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne odbywają się w następującym porządku:
  • Droga Krzyżowa dla dzieci we czwartki o 17.30,
  • Droga Krzyżowa dla młodzieży w piątek o 19.00
  • Droga Krzyżowa dla dorosłych w niedziele po Mszy Św. o 8.00 i w piątek o 17.30
  • Gorzkie Żale w każdą środę i niedzielę o godz. 17.30.
  Za udział w Rekolekcjach, nabożeństwie Gorzkich Żali i Drodze Krzyżowej można każdorazowo uzyskać odpust zupełny, będąc w stanie łaski i przyjmując komunię świętą. Rekolekcje Wielkopostnie rozpoczną się tradycyjnie w piątą niedzielę Wielkiego Postu przewodniczyć im będzie dominikanin ojciec Marek Miławicki z klasztoru we Wrocławiu.
 2. We wtorek na Mszę Świętą do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców miejscowości Dzikie i Kolonii Dzikie. Ponieważ jest to Msza święta składkowa zachęcamy do wpisywania swych intencji.
 3. We czwartek imieniny obchodzi ks. Cezary Gejdel, gorliwie posługujący w naszej parafii. Tego dnia o godz. 18.00 w intencji solenizanta sprawowana będzie ofiara Mszy Świętej.
 4. Tak, jak co roku zbieramy we wspólnotach parafialnych ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zbiorowe przekazujemy w kancelarii, aby można było wyczytać. Ofiary prywatne – anonimowe prosimy wrzucać do skarbony na kwiaty za ławkami.
 5. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom przekazującym nadal ofiary na kościół w kancelarii, bądź dokonujących wpłat na konto parafialne. Niech Dobry Bóg wszystkim ofiarodawcom hojnie wynagrodzi.
 6. Z tyłu za ławkami można nabyć egzemplarze bardzo ciekawego 64 stronicowego dwumiesięcznika „Miłujcie się” Należność w wysokości 7 złotych proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty do kościoła, która znajduje się obok stolika.
 7. Trwa nabór uczniów na rok szkolny 2021/22 do Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku! Zapraszamy do odwiedzania szkoły od poniedziałku do piątku oraz w soboty 27 lutego i 20 marca 2021 roku - po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się przez Sekretariat. Szkoła proponuje ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim, a najpilniejsi uczniowie Liceum Ogólnokształcącego mogą uczyć się bez czesnego! Więcej informacji na stronie internetowej szkola-katolicka.pl

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl