powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 27. 12. 2020r.

  1. We czwartek 31 grudnia, czyli na Sylwestra na Mszy Świętej o godzinę wcześniej niż normalnie, czyli o godz. 17.00 z racji na zakaz poruszania się później modlimy się w intencji przebłagalno dziękczynnej za popełnione błędy i otrzymane łaski kończącego się 2020 roku. Starajmy się być wdzięczni Panu Bogu przybywając licznie na tę Eucharystię.
  2. W piątek rozpoczynamy Nowy Rok 2021. W kalendarzu kościelnym Uroczystość Świetlej Bożej Rodzicielki, jest to święto nakazane stąd obowiązek katolika uczestniczenie we Mszy świętej. Z powodu obostrzeń sanitarnych nie będzie oczywiście Eucharystii o północy i tradycyjnie już o godz. 8.00. W ciągu dnia pierwsza Msza Święta będzie wiec o godz. 9.30 pozostałe jak w każdą niedzielę, ale dodatkowo będzie jeszcze Msza święta o godz. 16.00 i oczywiście o godz. 18.00. Tego dnia można zyskać odpust zupełny za odmówienie lub odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź. Jest to jednoczenie dzień modlitw o pokój.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. Wszystkich narzeczonych i osoby myślące poważnie o wspólnym życiu informujemy, że katechezy przedmałżeńskie z naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę 3 stycznia w Kaplicy Dominikańskiej nie trzeba zapisywać się tylko przybyć na pierwsze spotkanie i uczestniczyć w następnych. Szczegółowy program podany jest na naszej stronie internetowej.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się pobieranie krwi w ambulansie przy klubie Krwiodawców od godz.9 do 13. Serdecznie zapraszamy.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl