powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

17 Niedziela Zwykła - 26 lipca 2020

  1. W poniedziałek o godz. 18.00 w naszym kościele mieszkańcy Gajownik polecać się będą swej patronce św. Annie, matce Najświętszej Maryi Panny
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców Barszczewa z koloniami, bowiem u nich również w tym roku nie było Mszy świętej patronalnej. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji, aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  3. W tym tygodniu przeżywamy pierwszą sobotę miesiąca. Natomiast w niedzielę o godz. 9,30 z racji pierwszej niedzieli odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę przeżywamy doroczny Odpust Matki Bożej Anielskiej. Kazania bnedzie głosić ks. doktor Marian Strankowski rektor Archidiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Białymstoku. Przez cały dzień można uzyskać odpust zupełny tzw. ”Porcjunkuli”. Warunki uzyskania odpustu to stan łaski, przystąpienie do Komunii świętej. Z racji odpustu tradycyjnie można zamówić po nabożeństwie przy ołtarzu Matki Bożej Anielskiej Msze św. składkowe do Matki Bożej w dowolnych intencjach.
  5. W następną niedzielę o godz. 17.30 w naszym kościele wspólny różaniec członków Kół Żywego Różańca.
  6. Również za tydzień ambulans do poboru krwi będzie ustawiony na Błoniach JPII od godz. 9.00 – 13.30. Serdecznie zapraszamy do podzielenia sie cząstką siebie z potrzebującymi.
  7. Tak jak słyszeliśmy w komunikacie miesiąc sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości starajmy się wytrwać w swych postanowieniach.
  8. Z tyłu za ławkami do pobrania ostatnie numery czasopisma Drogi Miłosierdzia. Dowolne ofiary proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl