powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 12 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Klara, Lech, Julian

Ogłoszenia parafialne

16 niedziela zwykła 19 lipca 2020 r.

  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców Oliszek, bowiem z racji na epidemię nie było u nich w tym roku Mszy świętej patronalnej. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji.
  2. We środę o godz. 18.00 celebrowana będzie Msza święta patronalna. Mieszkańcy ulic: Akacjowej, Świerkowej, Klonowej, Brzozowej i Sportowej polecać się będą orędownictwu świętej Marii Magdaleny.
  3. Pamiętajmy, że w każdy czwartek przez cały dzień czeka na nas w kościele Pan Jezus i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.
  4. We sobotę przypada wspomnienie Św. Krzysztofa jest to patron miejscowości Zaczerlany i kolonie Zaczerlany, dlatego o godz. 18.00 w ich intencji będzie sprawowana Msza święta. Bezpośrednio po Eucharystii na Błoniach Jana Pawła II zostaną poświecone wszelkie pojazdy: rowery, skutery, motocykle i samochody, aby kolejny rok służyły nam bezpiecznie.
  5. Z tyłu za ławkami do pobrania ostatnie numery czasopisma Drogi Miłosierdzia. Dowolne ofiary proszę wrzucać do skarbonki na kwiaty.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl