powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

13 niedziela zwykła 28 czerwca 2020 r.

  1. Z tyłu za ławkami do pobrania za darmo kolejny numer czasopisma Dobre Nowiny.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Ofiary z tacy przeznaczone będą na Stolicę Piotrową.
  3. W tym tygodniku o godz. 18.00 w naszym kościele odbędą się trzy Msze Święte patronalne. W poniedziałek mieszkańcy kolonii Porosły polecać się będą opiece do św. Piotra Apostoła. We wtorek o wstawiennictwo św. Pawła Apostoła będą prosić mieszkańcy Ogrodnik. Natomiast w piątek osoby zamieszkałe przy ul. Słowackiego prosić będą o opiekę św. Tomasza Apostoła.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Księża spowiadają od godz. 17.30. W sobotę po Mszy Świętej modlitwa na różańcu.
  5. W przyszłą pierwszą niedziele miesiąca po Mszy Świętej o godz. 9.30 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W tym roku wyjątkowo bez chorągwi. Natomiast o godz. 17.30 wspólna modlitwa Kół Żywego Różańca.
  6. Przypominamy, że w związku z wakacjami i okresem urlopowym tradycyjnie od przyszłej niedzieli do września nie ma Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.15. Rozpoczynający się czas urlopów i wakacji wykorzystajmy nie tylko do odnowienia sił fizycznych, ale także wewnętrznego uspokojenia, pogłębienia naszej wiary. Nie zapominajmy w czasie urlopów o Mszy Świętej niedzielnej, warto również odwiedzić świątynię w dzień powszedni.
  7. Oczywiście w czasie wakacji kapłani również mają czas odpoczynku, dlatego na zmianę po dwóch będzie na urlopie. Będziemy tez gościć na zastępstwie ks. Jerzego Bazuna ojca duchowego AWSD. W najbliższym czasie na urlop wyjeżdża ks. proboszcz i ks. Kamil.
  8. Za tydzień można będzie honorowo oddawać krew w ambulansie na Błoniach Jana Pawła II, zaś ofiary z tacy przeznaczone będą na Kurię Metropolitalną.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl