powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna 3 maja 2020 r.

Przypominamy, że małżeństwa bądź rodziny mogą siedzieć lub stać obok siebie i nie musza zachowywać odstępów, bowiem, na co dzień przebywają razem.
 1. Z okazji święta NMP Królowej Polski, zachęcamy do włączenia się w ogólnopolską akcję „Pokaż Światu Królową”. Rodziny, które polecają się opiece Matki Bożej niech wystawią w oknach swoich domów obraz Maryi.
 2. Papież Franciszek zachęca do codziennej modlitwy różańcowej w gronie rodziny. Jest tak wiele ważnych intencji, które warto polecać Panu Bogu każdy dziesiątek może być ofiarowany w innej intencji. Ze względu na panującą suszę prosimy o modlitwę o tak bardzo potrzebny deszcz.
 3. Serdecznie zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17.30. zachęcamy do pozostawania na mszy świętej, by przyjmować w Komunii Świętej Pana Jezusa, który chce nas umacniać na ten trudny czas.
 4. Ponieważ wiele osób już dawno nie przyjmowało komunii świętej zachęcamy do przychodzenia do kościoła w dzień powszedni rano bądź wieczorem. Przypominamy, że do 7 czerwca powinniśmy przyjąć Komunię św. wielkanocną, a to godnego przyjęcia niezbędny jest stan łaski. Na co dzień nie ma dużej liczby osób. Każdy może zająć dogodne sobie miejsce i skorzystać z sakramentu pokuty.
 5. Jutro o godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez młodzież. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
 6. W każdy czwartek Pan Jezus czeka na nas w kościele. Chce nam pomoc w pokonywaniu trudów pielgrzymki przez życie. Nie bądźmy obojętni na Jego zaproszenie. Kościół jest otwarty od rana do wieczora.
 7. Spotkanie w sprawie terminu i formy tegorocznej pierwszej komunii świętej odbędzie się w niedziele 17 maja bezpośrednio po mszy świętej o godz., 12.15. Ponieważ sytuacja związana z przepisami epidemiologicznymi jest bardzo dynamiczna w Polowie maja będzie nam łatwiej podjąć trafną decyzje. Niech każda z rodzin wydeleguje na to spotkanie jednego przedstawiciela.
 8. Na stoliku za ławkami do pobrania za darmo nowy numer ciekawej gazety „Dobre Nowiny”
 9. Dziś w ambulansie zaparkowanym na Błoniach JPII można honorowo oddawać krew.
 10. Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

  Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl