powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 2020r.

  1. Zachęcany do codziennej gorliwej modlitwy różańcowej w gronie rodziny we własnych domach. Jest tak wiele ważnych intencji, które warto polecać Panu Bogu. Ze względu na panującą suszę prosimy o dodawanie intencji o tak bardzo potrzebny deszcz.
  2. Przypominamy, że zgodnie z przepisami mogą w naszym kościele przebywać równocześnie 63 osoby. Oczywiście jest już ciepło wiec można również gromadzić się na nagłośnionym terenie wokół kościoła zachowując odpowiednie odległości.
  3. W każdy czwartek Pan Jezus czeka na nas w kościele. Chce nam pomoc w pokonywaniu trudów pielgrzymki przez życie. Nie bądźmy obojętni na Jego zaproszenie. Kościół jest otwarty od rana do wieczora.
  4. W tym tygodniu czeka nas pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Dlatego kapłani spowiadają codziennie od godz. 17.30 by każdy mógł przygotować się do godnego przyjęcia Komunii Świętej. Czynimy to, by nie było dużych kolejek do spowiedzi w piątek i sobotę. W tym czasie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa na koronce do Miłosierdzia Bożego. Jednoczenie informujemy od dzisiaj nie będzie adoracji i spowiedzi w godzinie miłosierdzia.
  5. Od najbliższego piątku serdecznie zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o godz. 17.30. zachęcamy do pozostawania na mszy świętej, by przyjmować w Komunii Świętej Pana Jezusa, który chce nas umacniać na ten trudny czas.
  6. W przyszłą niedziele z racji na epidemie nie będzie procesji eucharystycznej wokół kościoła.
  7. Ponieważ zawieszone są msze święte patronalne pojawiły się wolne miejsca na intencje w miesiącu maju na godz. 18.00. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z kancelarią parafialną.
  8. Na stoliku za ławkami do pobrania za darmo gazeta „Dobre Nowiny”

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl