powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020r.

  1. Kochani tegoroczne obchody Wielkanocy są inne niż zawsze. Aby wzmogli zobaczyć dekoracje Grobu Pańskiego z naszego kościoła została ona zamieszczona na naszej stronie internetowej. Pragniemy serdecznie podziękować Strażnikom Eucharystii i ich żonom, za pomoc w przygotowaniu tegorocznych dekoracji Grobu Pańskiego. Pani Marzenie naszej florystce za jak zawsze ciekawe kompozycje kwiatowe w prezbiterium.
  2. Jutro poniedziałek wielkanocny porządek mszy świętych niedzielny. Tradycyjnie będzie odczytany list rektora KUL.
  3. Uroczystość Wielkanocną obchodzi się przez 8 dni /oktawa/, dlatego w najbliższy piątek nie ma postu. Z racji na ograniczenia zachęcamy do udziału w codziennej Eucharystii przez media. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 przez najbliższy tydzień będzie odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego z racji trwającej nowenny przed uroczystością Bożego Miłosierdzia.
  4. Zachęcamy do wspólnej rodzinnej modlitwy różańcowej w domach o ustanie pandemii i miłosierdzie dla świata. Dobra pora jest godzina 20.30 kiedy wspólnie się modlimy, ale oczywiście rodziny z małymi dziećmi niech wybiorą porę i formę jak najbardziej dla nich dogodną.
  5. Kapłani służą spowiedzią na mszach świętych i w dni powszednie w Godzinie Miłosierdzia od 15.00 do 16.00. Zachowujmy odpowiednie odległość i miedzy sobą przed konfesjonałem i przystępując do Komunii Świętej
  6. W czwartek kapłani służą spowiedzią od godz.8.00 przez cały dzień podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu. Komunia Święta będzie udzielana, co pół godziny. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu towarzyszenia Jezusowi, który czeka na nas i zapewnia: „Przyjdźcie do mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążenie jesteście a Ja was pokrzepię”
  7. W następną niedzielę obchodzimy Uroczystość Miłosierdzia Bożego, którą poprzedza nowenna odprawiana codziennie po Mszy świętej. Z tej racji o godz 15.00 kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl