powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III niedziela Wielkiego Postu 15.03.2020 r.

  1. Z racji na epidemię od poniedziałku we wszystkie dni powszednie w Godzinie Miłosierdzia, czyli o godz. 15.00 będzie odmawiana w naszym kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego przed wystawionym Najświętszym Sakramentem; 0 przemianę serc i Miłosierdzie dla Świata. Natomiast kapłani będą służyć w konfesjonale sakramentem pojednania do godz. 16.00
  2. Także każdego dnia o godz. 20.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej w swoich domach w gronie rodziny w intencji chorych i o ustanie epidemii. Kapłani będą modlić się w tym samym czasie w kaplicy na plebanii.
  3. Z racji na epidemie odwołane nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci i Młodzieży oraz niedzielna śpiewana Droga Krzyżowa dla dorosłych.
  4. W najbliższy wtorek na Mszę Święta składkową do Miłosierdzia Bożego odprawiana będzie w intencji mieszkańców Jeronik.
  5. We czwartek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze Święte o godz. 7.00, 9.30 i 18.00. Pamiętajmy, że po Matce Bożej, św. Józef jest ze wszystkich świętych najmilszy Bogu. Oczywiście przez cały dzień; tak jak w każdy czwartek będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu i każdy będzie mógł w dowolnej porze przyjść, aby prywatnie porozmawiać z Panem Jezusem.
  6. Tradycyjnie zbieramy w naszych wspólnotach ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zbiorowe przekazujemy w kancelarii, aby je można było odczytać, i tak: KŻR św. Michała Archanioła z ul. Lipowej i KŻR z Łysek po - 100zł, KŻR św. o Pio z Barszczewa 160zł. Ofiary prywatne – anonimowe, prosimy wrzucać do skarbony na kwiaty za ławkami.
  7. W przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej można obejrzeć wiele zdjęć z ostatnich wydarzeń w naszej parafii. Osoby, które czytały rozważania na Miejskiej drodze Krzyżowej zapraszamy do zakrystii po odbiór pamiątkowych fotografii.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl