powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

II niedziela Wielkiego Postu 8. 03. 2020 r.

Dzień Kobiet
Witamy w naszej parafii diakona Piotra Dzierzgowskiego, który został skierowany do naszej wspólnoty przez ks. arcybiskupa. Będzie pośród nas do połowy maja, starajmy się go otoczyć życzliwością.
  1. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne odbywają się w następującym porządku: Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartki o 17.30, dla młodzieży w piątek o 19.00. Dla dorosłych w niedziele po Mszy Św. o 8.00 i piątek o 17.30. Gorzkie Żale w środę i niedzielę o godz. 17.30 Za udział w Rekolekcjach Wielkopostnych, nabożeństwie Gorzkich Żali i Drodze Krzyżowej przyjmując Komunie Świętą można uzyskać odpust zupełny.
  2. We wtorek o godz. 18.00 na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy mieszkańców miejscowości Gajownik. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  3. Tradycyjnie zbieramy w swych wspólnotach ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zbiorowe przekazujemy w kancelarii, aby je można było odczytać, i tak: KŻR z ul Powstania Styczniowego 110zł, Apostolstwo Dobrej Śmierci – 200zł. Natomiast ofiary prywatne – anonimowe, prosimy wrzucać do skarbony na kwiaty za ławkami.
  4. Rokrocznie w drugą niedzielę Wielkiego Postu odbywa się zbiórka do puszek na pomoc dla polskich misjonarzy. Dlatego dziś przed naszym kościołem członkowie Rycerstwa Niepokalanej zbierają ofiary na ten szczytny cel.
  5. Na naszej stronie internetowej i w przedsionku kościoła możemy zapoznać się z zaleceniami Ministra Zdrowia w sprawie koronowirusa.
  6. W zakrystii i przed kościołem można nabyć nowy numer Dróg Milosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl