powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

II niedziela zwykła 19.I.2020 r.

  1. We wtorek przypada Dzień Babci a we środę Dzień Dziadka. Choć nie jest to święto kościelne, to jednak bardzo ważna data w życiu każdej szanującej się rodziny. Wszyscy mamy lub mieliśmy dziadków i babcie. Pozostał dług wdzięczności za wyświadczone dobro. Dlatego najbliższy wtorek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na jedyną w roku Msze Świętą składkową za nasze babcie i dziadków, zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli z tego świata. Stało się już zwyczajem, że po końcowym błogosławieństwie każdy z uczestników otrzymuje symboliczny dar od naszych dziadków owoce w czekoladzie.
  2. We środę 22 stycznia zapraszamy na obchody 157. rocznicy wybuchu powstania styczniowego o godz. 18.00 na Mszy św. będziemy polecać bohaterów tych wydarzeń. Następnie uczestnicy udadzą się tradycyjnie bezpłatnym autokarem zaparkowanym na błoniach Jana Pawła II na Miejsce Straceń z 1863 r. zwane Szubienicą. Serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, delegacje zakładów pracy oraz wszystkich Patriotów z naszej Parafii. Szczegółowe informację na plakatach i stronach internetowych naszego miasta.
  3. Pan JEZUS nie chce być sam, dlatego zaprasza w każdy czwartek, by poświęcić mu trochę czasu na prywatne spotkanie. Zachęca: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.
  4. W następną niedziele, czyli 26 stycznia spotkanie wszystkich zolatorek naszej parafii w Kaplicy dominikańskiej bezpośrednio po Mszy świętej o 9.30.
  5. Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku w dniach od 31 stycznia do 2 lutego 2020 r. organizuje rekolekcje dla młodzieży męskiej pod hasłem „On żyje i chce, abyś żył”. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach osoby powyżej 16. roku życia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej: awsd.bialystok.pl
  6. Dziękujemy za serdeczność i życzliwość okazywaną w czasie wizyty kolędowej oraz złożone ofiary. W tym tygodniu odwiedzimy. Poniedziałek: Po 16.00 ul. Białostocka, ul. Kościuszki /3ks./ Wtorek: Po 16.00 – rodziny zamieszkałe przy ul. Słowackiego, Środa: Po 16.00 - ul. Pow. Styczniowego nr 6 /2ks./ Brzozowa i Klonowa /1ks./ Czwartek: Po 16.00 ul. Pow. Styczniowego nr 6A ,6 B, 6 C i i nr 8 A Piątek: od 16.00 ul. Pow. Styczniowego nr 8, 8B i 18, Sobota: od 9.00 Żółtki /4 ks. /

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl