powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego - 12.01.2020 r.

  1. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego nr 8, 8A, 8B. Prosimy o wpisywanie swych intencji i oprawę liturgiczną.
  2. We czwartek Pan Jezus zaprasza na prywatne spotkanie podczas trwające cały dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu. W kościele jest ciepło wiec skorzystajmy z tej okazji polecenia Panu Bogu swych trosk.
  3. Msza św. w intencji Księdza Biskupa Henryka Ciereszki, z okazji jego Imienin, będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
  4. Dziękujemy za życzliwość, gościnność oraz ofiary składane podczas kolędy. W tym tygodniu odwiedzimy: Poniedziałek: Po 16.00 - ul. 3 – Maja /1ks./, Chabrowa, Konwaliowa i Różana /1ks./ ul. Wiatrakowa po 18.00 ul. Rumiankowa/1 ks./ Wtorek: Po 16.00 Kol. Porosły /2ks./ ul. Świerkowa, ul. Sportowa i Pow. Styczniowego 10 /1 ks./ Środa: Po 16.00 Sienkiewicze /2 ks./ ul. Akacjowa /1 ks./ Czwartek: Po 16.00 ul. Słoneczna z blokiem 28i cała ul. Sienkiewicza domy prywatne /3 ks./ Piątek: Po 16.00- ul. Szkolna i ks. Pieściuka / 1 ks/ Osiedle Jana Pawła II, czyli ul. Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego, Kraszewskiego, Żeromskiego /2ks/ Sobota: od 9.00 Łyski /3 ks. / i Jeroniki z blokiem stacji doświadczalnej/1 ks./
  5. U ministrantów można nabyć noworoczne numery czasopism religijnych.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl