powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Adwentu 15.12.2019r.

Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ojciec Faustyn Zatoka, franciszkanin z klasztoru we Wrocławiu Tradycyjnie pierwszego dnia nie ma spowiedzi, słuchając Słowa Bożego robimy rachunek sumienia, zaś w poniedziałek i wtorek przyjedzie wielu kapłanów i każdy będzie mógł skorzystać z Sakramentu Pokuty
  1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe będą one trwały do wtorku. Przypominamy, że w czasie rekolekcji nie ma Mszy Św. porannej o godz. 7.00, prosimy także, by na Mszę Świętą Szkolne o godz. 8,15 i 11.00 nie przychodziły osoby dorosłe, prócz oczywiście nauczycieli i wychowawców. Msze Święte dla dorosłych będą odprawiane o godz. 9.30, 12,15 i 18.00 oraz dla młodzieży starszej i osób pracujących do późna o godz. 19.30. Od jutra będzie wielu spowiedników przygotujmy się duchowo na święta pojednując się z ludźmi i Panem Bogiem.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.15 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
  3. Cieszymy się, że coraz więcej parafian bierze udział w prywatnej adoracji Pana Jezusa, odbywającej, co czwartek w naszym kościele. Zachęcamy również inne osoby, aby przychodziły na spotkanie z Chrystusem ukrytym w Białej Hostii. Obecnie, kiedy kościół jest ogrzewany warunki do modlitwy są komfortowe.
  4. Roraty w każdy czwartek i sobotę godz.18.00. Dzieci niech przynoszą lampiony nawet w formie zniczy, aby światło łaski Bożej symbolicznie zanieść do swych domów. W czwartek i sobotę śpiewa chórek dziecięcy.
  5. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia osoby chore i w podeszłym wieku, które nie są w stanie skorzystać z rekolekcji adwentowych będziemy odwiedzać w najbliższą sobotę od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie adresów w kancelarii parafialnej.
  6. W przyszłą niedziele tradycyjnie już będzie można pobrać z szopy ustawionej przed kościołem pobłogosławione sianko na stół wigilijny.
  7. U ministrantów, bądź w zakrystii można nabyć świąteczny numer czasopism Miłujcie się i Drogi Miłosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl