powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

34 Niedziela Zwykła - 24.11.2019r.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
  1. Dziś przed kościołem członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej rozdają kolejny numer ciekawej gazety ewangelizacyjnej.
  2. Dzisiejsze Święto Chrystusa Króla jest patronalnym Świętem Akcji Katolickiej. Akcja Katolicka jest formacją ludzi świeckich, którzy pragną być odpowiedzialni nie tylko za swoją rodzinę, ale również za parafie, Ojczyznę i Kościół. Osoby, które byłyby zainteresowane taka działalnością nasz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza do wspólnoty.
  3. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Jezusa Miłosiernego, oprócz wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Słowackiego Nr 27. 27A, 29, 31 oraz 44. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  4. W najbliższą sobotę na Mszy Świętej o godz. 18.00 zastanie poświecony wieniec adwentowy.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent. Przez 4 kolejne niedziele będą odprawiane Msze Święte Roratnie o godz. 7.30, zaś w czwartki i soboty o godz. 18.00.
  6. Pan organista z opłatkami w tym tygodniu odwiedzi rodziny według następującego porządku: Dziś od godz. 14.00 Oliszki, od godz. 19.00 ul. Powstania Styczniowego blok nr 6A, Poniedziałek od godz. 15.00 ul. Dzika i Nowosiółki, Wtorek od godz.16.00 ul. Akacjowa i Brzozowa, od godz.19.00 ul. Powstania Styczniowego blok nr 6B i C, Środa od godz. 16.00 ul. Batalionów Chłopskich, Armii Krajowej, Wojska Polskiego, od godz. 17.00 blok nr 44 przy ul. Sienkiewicza i blok przy ul. Słonecznej, Czwartek od godz.15.00 ul. Ogrodowa, Piątek od godz. 15.00 ul. Kościuszki, Piłsudskiego, Baczyńskiego i Osiedle Jana Pawła II, Sobota od godz. 9.00 kol. Żółtki, Dzikie i kol. Dzikie, od godz.15.00 ul.3-go maja i ul. Różana. Niedziela za tydzień od godz.14.00 ul. Mickiewicza, ul. Karpińskiego i ul. ks. Pieściuka, od godz.19:00 ul. Powstania Styczniowego blok nr 4A. Pamiętajmy, że składane przy tej okoliczności ofiary są formą wynagrodzenia pana organisty za całoroczną pracę w naszej parafii. Opłatki, także bezglutenowe, można również nabyć w przedsionku kościoła po każdej Mszy Świętej.
  7. Za tydzień w pierwszą niedzielę adwentu przyjedzie do nas przedstawiciel Trzeciego Zakonu św. Pawła, który tradycyjnie już będzie rozprowadzał Ewangeliarze na nowy rok 2020. Jest to doskonała okazja poznawania codziennych tekstów ewangelii, które dodatkowo opatrzone są komentarzem. Dla osób wiedzących jest to również doskonały drobny prezent.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl