powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

24 Niedziela Zwykła - 15. 09. 2019 r.

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 12.15 zostaną poświecone plecaki i przybory szkolne uczniów pierwszych klas i wszystkich zainteresowanych dzieci. Natomiast bezpośrednio po Eucharystii zapraszamy na spotkanie uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców domów prywatnych na Osiedlu Wichrowe Wzgórza:, czyli ulic; 3 maja, Chabrowej, Rumiankowej Konwaliowej i Różanej. Zachęcamy do wpisywanu swych intencji.
  3. Również we wtorek 17 września przypada 80 rocznica agresji sowieckiej na naszą Ojczyznę, modlimy się o błogosławieństwo Boże dla Polski i o pokój na świecie.
  4. We środę święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski, zaś w sobotę św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  5. Zapraszamy do nawiedzania naszego kościoła we czwartki, kiedy to Pan Jezus w sposób szczególny czeka na nas przez cały dzień i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Mt 11,28
  6. W piątek o godz. 9.15 w kaplicy Domu Pomocy Społecznej w Choroszczy zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wieloletniego dyrektora tej placówki pana Henryka Smilewicza z racji jego przejścia na emeryturę. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa byłych i obecnych pracowników DPS-u.
  7. W sobotę o godz. 8.30 z parkingu na błoniach Jana Pawła II wyruszy pielgrzymka autokarowa na ciekawy objazd kolejnych sześciu kościołów wschodniej części nasze archidiecezji.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust Św. Kandyda. Kaznodzieją będzie ks. Mirosław Stankiewicz moderator diecezjalny Ruchu Rodzin Nazaretańskich.
  9. U ministrantów przed kościołem można nabyć nowe wydanie czasopisma Drogi Milosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl