powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna 5 maja 2019r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: dorosłych codziennie o godz. 17.30, dzieci we czwartki, będą wówczas śpiewać własną litanię do Matki Bożej. Młodzież zapraszamy w dni powszednie o godz.18.45.
  2. Jutro godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez młodzież. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  3. We wtorek na Mszę Święta składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Sienkiewicz. Prosimy o wpisywania swych intencji, aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  4. W tym tygodniu o godz. 19.00 odbędą się dwie Msze Święte patronalne: we wtorek mieszkańcy Żółtek polecać się będą opiece NMP Łaskawej. Natomiast we środę mieszkańcy Oliszek będą prosić o wstawiennictwo u Boga św. Stanisława.
  5. W każdy czwartek Pan Jezus czeka na nas w kościele. Chce nam pomoc w pokonywaniu trudów pielgrzymki przez życie. Nie bądźmy obojętni na Jego zaproszenie. Kościół jest otwarty od rana do wieczora.
  6. We czwartek o godz. 6.45, będzie podstawiony na Błoniach Jana Pawła II autokar. By punktualnie o godz. 7.00 wyruszyć na trasę. Podczas 4 dniowej wyprawy planujemy zwiedzić najciekawsze miejsca Zakopanego i okolic. Pamiętajmy o stanie łaski, by codziennie przyjmować komunie świętą, bowiem są to swoiste rekolekcje w drodze. Będzie też czas na wyprawy po górach, wiec nie można zapomnieć o wygodnym obuwiu, zaś wieczorem udamy się do basenów termalnych niezbędne wiec będą stroje kąpielowe, klapki i ręczniki.
  7. Zarząd koła seniora nr 15 informuje, że w siedzibie koła przy ul Sienkiewicza 29 zbierane są środki czystości oraz poszewki na pościel i ręczniki. Przydadzą się także rzeczy dla dzieci: książki, zabawki i ubranka, które zostaną przekazane do hospicjum dziecięcego z okazji Dania Dziecka, czyli 1 czerwca.
  8. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Podlaski Oddział Regionalny apeluje do rolników, by wysłali wnioski o dopłaty jak najszybciej. Można samemu skorzystać z internetu lub przyjść po pomoc do biura. Ważne, aby to uczynić przed 15 maja. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
  9. Przed kościołem możemy nabyć majowy numer czasopism Drogi Miłosierdzia i Miłujcie się. Zaś na Błoniach Jana Pawła II zaparkowany jest Ambulans Krwiodawców, w którym można ofiarować krew.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl