powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

VII niedziela zwykła - 24. II. 2019 r.

  1. Dziś po Mszach Świętych w Kaplicy Dominikańskiej przejmowane zapisy na bardzo ciekawą 4 dniowa pielgrzymkę autokarową. W tym roku wybieramy się w okolice Zakopanego. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II w Krakowie. Będziemy też modlić się w Sanktuariach: Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy. Odwiedzimy kaplicę Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach i Kaplicę na Jaszczurówce. W programie jest czas na niewymagające, ale bardzo malownicze spacery po Tatrach. W drodze powrotnej odwiedzimy Wadowice i Niepokalanów. Koszt wyjazdu 500 zł,
  2. Również dziś przed kościołem członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej rozdają kolejny numer ciekawej gazety ewangelizacyjnej.
  3. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców Gajownik.
  4. We czwartek Pan Jezus zaprasza do kościoła przez cały dzień będzie cierpliwie czekał, aby pokrzepiać utrudzonych.
  5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszy piątek i I sobotę miesiąca. Z tej racji w sobotę po Mszy Świętej o godz. 18.00 wysłuchamy konferencję o Niepokalanym Sercu NMP następnie przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Różaniec Święty.
  6. W przyszłą niedzielę bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 9.30 spotkanie przedstawicieli wszystkich wsi naszej parafii, aby rozlosować kolejność stacji drogi krzyżowej. Bowiem w piątek 15 marca Drogę Krzyżowa ulicami Choroszczy poprowadzą jak przed trzema laty przedstawiciele miejscowości naszej parafii. O obecność niech zadbają osoby z rady parafialnej i sołtysi.
  7. Na stronie internetowej i w przedsionku kościoła są zdjęcia ze Mszy Świętej o uświecenie miłości małżeńskiej i narzeczeńskiej.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl