powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

VI niedziela zwykła 17. II. 2019 r.

  1. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców miejscowości Dzikie i kolonii Dzikie. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  2. Również we wtorek na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za Ojczyznę z okazji obchodów 100. rocznicy wyzwolenia Choroszczy. Po nabożeństwie dalszy program uroczystości na odnowionym Rynku 11 listopada.
  3. We czwartek Pan Jezus zaprasza do kościoła przez cały dzień będzie cierpliwie czekał obecny w Najświętszym Sakramencie.
  4. W przyszłą niedzielę będą przejmowane zapisy na bardzo ciekawą 4 dniowa pielgrzymkę autokarową. W tym roku od 9 do 12 maja, czyli od czwartku do niedzieli, wybieramy się w okolice Zakopanego. Po drodze nawiedzimy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II w Krakowie. Będziemy też modlić się w Sanktuariach: Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach i Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy. Odwiedzimy kaplicę Matki Bożej Królowej Tatr na Wiktorówkach i Kaplicę na Jaszczurówce. W programie jest czas na niewymagające, ale bardzo malownicze spacery po Tatrach. Wieczorem nawiedzimy słynne baseny termalne, będziemy też w szałasie góralskim na degustacji oryginalnych regionalnych potraw. W drodze powrotnej odwiedzimy Wadowice i Niepokalanów. Koszt wyjazdu 500 zł, szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej. Zachęcamy o nie odkładanie decyzji wyjazdu, bo zainteresowanie pielgrzymką jest duże.
  5. Również przyszłą niedzielę o godz. 17.15 odbędzie się spotkanie formacyjne Kół Żywego Różańca, oraz spotkanie formacyjne i modlitwa kandydatów do bierzmowania klas z VI i VII SP
  6. Z radością informujemy ze trwają już prace na cmentarzy. Na trasie alej głównej wymieniono już grunt i umieszczono dreny odwadniające. Obecnie trwa przebudowa bramy wjazdowej i zagęszczanie kruszywa, jako podbudowa pod kostkę betonową. Systematycznie będą podłączane alejki boczne.
  7. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zapraszają na projekcję wzruszającego filmu "Chata". Film ten jest opowieścią o Bogu w Trójcy Jedynym. Pokaz filmu odbędzie się najbliższą sobotę 23 lutego o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Choroszczy. Wstęp - 10 zł.
  8. Zespół Szkół Katolickich im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku przy ul. Kościelnej rozpoczął nabór uczniów na rok szkolny 2019/2020. Placówka zaprasza do: Katolickiej Szkoły Podstawowej oraz trzyletniego i czteroletniego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. Szkoły proponują ciekawą ofertę kształcenia oraz wychowanie w duchu katolickim na wysokim poziomie. Dyrekcja szkół serdecznie zaprasza zainteresowanych rodziców i uczniów na dni otwarte, które odbędą się w: najbliższą sobotę, tj. 23 lutego i 9 marca w godz. 10.00 – 13.00 Więcej informacji na stronie internetowej szkoły.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl