powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela zwykła 3.02.2019r.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowo Budowlany Archidiecezji Białostockiej.
  1. Dziś ostatni dzień, kiedy to oglądamy szopkę i bożonarodzeniowo udekorowany kościół. Dlatego po Mszy Świętej warto podejść do żłobka i pomodlić się wypraszając potrzebne łaski u Dzieciątka Jezus. Prosimy też dzieci, by zabrały swoje szopki, które znajdują się przy bocznych ołtarzach, bowiem nie ma miejsca na ich przechowywanie. Natomiast w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy wszystkie grupy, które dekorowały kościół na święta do demontażu dekoracji.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 18.00 tradycyjne błogosławieństwo świecami osób chorych na gardło z racji wspomnienia św. Błażeja..
  3. Przypominamy, że w każdą niedzielę o 7.30 śpiewane są Godzinki ku czci NMP, natomiast o godz. 9, 15 rozpoczyna się Koronka do Milosierdzia Bożego. Zachęcamy do wcześniejszego przychodzenia do kościoła, by w ramach przygotowania do Mszy Świętej w tych pięknych nabożeństwach uczestniczyć.
  4. Jutro godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez Akcję Katolicką. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.
  5. We wtorek przypada wspomnienie Św. Agaty, dlatego po każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa chleba i wody św. Agaty.
  6. Również we wtorek na Msze Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego bloki Nr20, 20a 22 i 24. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  7. Natomiast we czwartek o godz.17.00 spotkanie na plebanii grona przyjaciół seminarium o 17.30 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego a następnie Msza Święta z nieszporami eucharystycznymi o dobre powołania do kapłaństwa i stanu duchownego.
  8. Dbając o poprawę bezpieczeństwa seniorów z naszego terenu, Gmina Choroszcz wraz z Komendą Miejską Policji w Białymstoku organizuje spotkanie szkoleniowe dotyczące bezpieczeństwa seniorów. Spotkanie odbędzie się najbliższą środę 6 lutego o godz. 12.00 w auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy.
  9. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę, okazywaną życzliwość i złożone ofiary. Postaramy się wspólnymi siłami w konsultacji z Radą Parafialną jeszcze bardziej rozwijać poziom duchowy i materialny naszej parafii.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl