powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego - 13.01.2019 r.

Dziś gościmy w naszej parafii mniszki Benedyktynki z klasztoru w Drohiczynie. Będą opowiadały o specyfice swego powołania, a przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na odbudowę klasztoru.
  1. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego nr 6A, 6B, 6C . Prosimy o wpisywanie swych intencji i oprawę liturgiczną.
  2. W najbliższą sobotę imieniny obchodzi Bp. Henryk Ciereszko, biskup pomocniczy naszej archidiecezji, natomiast w przyszła niedziele Kaplan naszej parafii ks. Sebastian Sum. Pamiętajmy o modlitwie w intencji dostojnych solenizantów.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.15 spotkanie dzieci z klas II przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17.00 w kościele spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII SzP i III Gimnazjum.
  4. Dziękujemy za życzliwość, gościnność oraz ofiary składane podczas kolędy. W tym tygodniu odwiedzimy: Poniedziałek: Po 16.00 Kol. Porosły /2ks./ ul. Świerkowa, ul. Sportowa i Pow. Styczniowego 10 /1 ks./ Wtorek: Po 16.00 Sienkiewicze /2 ks./ ul. Akacjowa /1 ks./ Środa: Po 16.00- ul. Słoneczna z blokiem 28 i cała ul. Sienkiewicza domy prywatne /3 ks./ Czwartek: Po 16.00 ul. Szkolna i ks. Pieściuka / 1 ks/ Osiedle Jana Pawła II, czyli ul. Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego, Kraszewskiego, Żeromskiego /2ks/ Piątek : Po 16.00 - ul. Białostocka, ul. Kościuszki / 3 ks./ Sobota: od 9.00 - kol. Dzikie /1ks./ ul. Dzika cześć wsi Dzikie /1ks./ pozostała cześć miejscowości Dzikie / 1ks./ kol. Żółtki, ul. Łąkowa, ul. Podleśna czyli dawne Nowosiółki /1ks.
  5. U ministrantów można nabyć noworoczne numery czasopism religijnych.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl