powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

32 Niedziela Zwykła - 11.11.2018r.

100 ROCZNICA ODZYSTANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
  1. Dziś odbywa się wiele imprez niepodległościowcy. O godz. 16.00 zapraszamy do remizy OSP w Choroszczy na V Wieczór Pieśni i Piosenki Patriotycznej pt. Śpiewać każdy może, czyli spotkanie pełne wspólnego śpiewana, będą rozdane śpiewniki. W minionych latach wieczór cieszył się ogromną popularnością sądzimy, że i w tym roku nie będzie gorzej. Wieczór przygotowują i herbatą z ciastkami poczęstują członkowie Akcji Katolickiej.
  2. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Jezusa Miłosiernego, zapraszamy szczególnie mieszkańców zamieszkałych w blokach nr 1 i 1A przy Alei Niepodległości. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  3. We środę o godz. 18.00 nasz parafia została zaproszona do katedry w Białymstoku na nowennę do NMP Ostrobramskiej. W miarę możliwości postarajmy się dotrzeć.
  4. Zachęcamy do udziału w czwartkowej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Życie niesie tak wiele trosk i kłopotów, warto je zanieść do Jezusa.
  5. W przyszła niedziele po Mszy Świętej godz. 12.15 odbędzie się spotkanie rodziców wraz z dziećmi kl. III przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17.15 odbędzie się w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VI i VII SP oraz kl. VIII i III gimnazjum.
  6. Z racji jutrzejszego dnia wolnego spotkanie woluntariuszy Caritas jest przeniesione na następny poniedziałek 19 listopada po Mszy świętej o godz. 18.00.
  7. Informujemy, że szlachetna inicjatywa członków Rady Parafialnej zbierania ofiar na cmentarzu doprowadziła do zebrania kwoty 7 460 zł. Dzięki ofiarom z poprzednich zbiórek odnowiono kaplicę cmentarną, bramę, wiele historycznych grobowców, wykonano rozmaite tablice informacyjne. W przyszłości sukcesywnie wykonywane będą kolejne prace.
  8. U ministrantów przed kościołem można nabyć nowy numer czasopisma Drogi Miłosierdzia.
  9. Wczoraj na Mszy Świętej o godzinie 18.00 zostały poświęcone opłatki wigilijne. Od jutra pan organista rozpocznie roznoszenie opłatków do domów wszystkich parafian. Pamiętajmy, że ofiara za opłatki jest jednocześnie okazją do wynagradzania panu organiście za ofiarną prace w naszej parafii, umuzykalnianie całej wspólnoty, prowadzenie chóru parafialnego, scholki dziecięcej i scholi gregoriańskiej. W tym tygodniu odwiedzi rodziny według następującego porządku: Poniedziałek od godz. 9.00 Topilec z kolonią, od godz. 10.00 Zawady kolonie, a od 11.30 we wsi, Wtorek od godz. 9.00 Majątek Rogowo, od godz.10.00 Rogówek, Środa od godz. 9.00 Zaczerlany, Czwartek od godz. 14.00 Jeroniki, Piątek od godz. 14.00 Szyszkowizna, od godz. 15.00 ul. Piaskowa od ostatnich numerów, ul. Lisia, ul. Bobrowa, ul. Sarnia i ul. Kościukowska, Sobota od 9.00 Ogrodniki, od 11.00 Barszczewo kolonie, a od ok. 13.00 we wsi, Niedziela za tydzień od godz. 14.00 Sienkiewicze i ul. Kruszewska, od godz. 19.00 ul. Słowackiego bloki nr 2 i 6. Opłatki, również bezglutenowe, można także nabyć u pana organisty w przedsionku kościoła po każdej Mszy Świętej.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl