powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

Uroczystość Matki Bożej Różańcowej - 7. 10. 2018r.

  1. W dniu dzisiejszym o godz. 12,15 na błoniach Jana Pawła II będzie odprawiona przez ks. bp Henryka Ciereszkę Msza Święta polowa w intencji o błogosławieństwo Boże właścicielom i opiekunom wszelkich zwierząt. Natomiast o godzi 17.30 Męska Schola Gregoriańska wykona Akatyst, czyli hymn liturgiczny na cześć Bogurodzicy. Po Mszy Świętej wieczornej tradycyjna procesja z Najświętszym Sakramentem i modlitwą różańcową.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dziecięce we czwartki o godz. 17,30 młodzieżowe w dni powszednie o 18,45 oraz tradycyjne dla dorosłych codziennie o godz. 17,30. Osoby mające daleko do kościoła zachęcamy do modlitwy w swoich miejscowościach i domach rodzinnych.
  3. We wtorek na Mszę św. składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie osoby zamieszkałe w domach prywatnych przy ul Sienkiewicza. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  4. Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie: Msza św. o godz. 10.00 w Bazylice Różanostockiej, a po niej występy chórów Seniorów i Nabożeństwo Różańcowe z Aktem Zawierzenia Matce Bożej. Serdecznie zapraszamy Emerytów i Rencistów oraz Kluby Seniora do współorganizowania wyjazdu zainteresowanych osób i uczestnictwa w pielgrzymce.
  5. W związku ze stuleciem odzyskania niepodległości zapraszamy na sztukę teatralną pt. "Polska - nasza kochana Ojczyzna", która będzie wystawiana w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku w dniach 14-21 października br. Szczegółowe informacje na plakacie oraz na stronie internetowej Parafii Zmartwychwstania Pańskiego.
  6. Przed kościołem u ministrantów nabyć można nowe numer czasopism: Drogi Miłosierdzia i Miłujcie się.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl