powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

IV niedziela Wielkiego Postu - 11.III.2018 r.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach pasyjnych: Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartki o 17.30. Młodzieżowa w piątek o 19.00. Dla dorosłych w niedziele po Mszy Św. o 8.00 i piątek o 17.30 Gorzkie Żale w każdą środę i niedzielę o godz. 17.30. Pamiętajmy, że uczestnicząc w nabożeństwach pasyjnych można każdorazowo uzyskać odpust zupełny.
  2. Dziś po Mszy świętej o godz. 9.30 odbędzie się w Kaplicy Dominikańskiej spotkanie wszystkich zolatorów Kół Żywego Różańca z naszej parafii.
  3. We wtorek na Mszę Święta składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Jeronik. Prosimy o wpisywania swych intencji, aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  4. Za tydzień rozpoczynamy nasze cztero - dniowe Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi z o. Jan Ćwikowski, redemptorysta z klasztoru w Warszawie. Niechaj nikogo zdrowego nie zabraknie w tych dniach w kościele. Łaskę udanych rekolekcji trzeba wymodlić, dlatego prosimy wszystkie grupy modlitewne naszej parafii, oraz poszczególnych wiernych o modlitwę w intencji ojca rekolekcjonisty i spowiedników.
  5. Ostatnio uczestniczyliśmy w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta przy temperaturze -12C. Jeśli komuś tego było za mało to zapraszamy w najbliższą sobotę 17 marca na kolejną Ekstremalną Drodze Krzyżową tym razem długości 10km z kościoła w Choroszczy do parafii sw. Siostry Faustyny w Białymstoku. Początek o godz. 10.00 w naszym kościele. Zapisy w parafii św. Faustyny, również telefoniczne. Kost 10zł bowiem na trasie przewidziany jest ciepły posiłek. Bliższe informacje na plakatach w przedsionku kościoła.
  6. Także w najbliższą sobotę o godz. 16.30 odbędzie się dzień skupienia przed sakramentem bierzmowania dla uczniów klas III gimnazjum. Po przygotowaniu duchowym i wieczornej Mszy Świętej próba organizacyjna. Obecność wszystkich kandydatów z klas III gimnazjum obowiązkowa.
  7. Również w sobotę Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu i Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zapraszają na projekcję ciekawego filmu o świętej Karolinie "Zerwany Kłos". Pokaz odbędzie się o godz. 19.00 w auli Centrum Kultury. Wstęp - 10 zł. Zapraszamy.
  8. Jak co roku zbieramy w swych wspólnotach ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, zbiorowe przekazujemy w kancelarii, aby je można było odczytać, i tak: KŻR im. Sw. Dominika z Barszczewa - 150zł, KŻR św. Jana Nepomucena z ul. Piaskowej – 100zl, KŻR z ul. Powstania Styczniowego – 110zł, KŻR z ul Słowackiego – 100zł, Rycerstwo Niepokalanej – 200zł, Kościół Domowy – 140zł, Akcja Katolicka - 100zł, Wspólnota Krwi Chrystusa – 100zł. Natomiast ofiary prywatne – anonimowe, prosimy wrzucać do skarbony za ławkami.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl