powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

V niedziela zwykła 4.II.2018 r.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowo-Budowlany Archidiecezji Białostockiej
  1. W poniedziałek przypada wspomnienie Św. Agaty dlatego po każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa chleba i wody św. Agaty.
  2. Jutro o godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez Akcję Katolicką. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.
  3. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę, okazywaną życzliwość i złożone ofiary. Postaramy się wspólnymi siłami w konsultacji z Radą Parafialną jeszcze bardziej rozwijać poziom duchowy i gospodarczy naszej parafii.
  4. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 14, 16 i 18. Zachęcamy do wpisywania swych intencji.
  5. W przyszłą niedzielę przypada 26 Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 wszystkich chorych, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła. Zostanie wówczas udzielony Sakrament Chorych, zaś Eucharystia będzie ofiarowana za wszystkich cierpiących na skutek rożnego rodzaju dolegliwości. Tego dnia wszyscy uczestnicy Mszy Świętej oraz chorzy przebywający w domach i szpitalach i ci, którzy się nimi opiekują, mogą uzyskać odpust zupełny. W kaplicy szpitalnej Msza Święta będzie tradycyjnie o godz. 14.00.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas II gimnazjum w małej Szkole Podstawowej.
  7. Informujemy, osoby przygotowujące się do małżeństwa, które nie uczestniczyły jeszcze w dniu skupienia narzeczonych. Tak dzień odbędzie się u nas w niedzielę 18 lutego o godz. 16.00 w Kaplicy Dominikańskiej na zakończenie katechez przedmałżeńskich. Wszystkie zainteresowane pary mogą w tym dniu uczestniczyć.
  8. Miejska Biblioteka Publiczna w Choroszczy zaprasza w najbliższy piątek na spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem, pisarzem i publicystą Szymonem Hołownią, które odbędzie na auli Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny!
  9. „Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas, na plakacie na tablicy informacyjnej oraz ulotkach w przedsionku kościoła.”
  10. W dniu dzisiejszym pobieranie krwi w ambulansie na placu Brodowicza w godzinach od 9.00 -do 13.00

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl