powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

II niedziela zwykła 14.I.2018 r.

 1. Dziś o 17.15 spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klas III gimnazjum i ich rodzicami.
 2. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul Powstania Styczniowego Nr 4 i Nr 6. Zachęcamy do wpisywania intencji i wrzucania ofiar do skrzyneczki przy ołtarzu.
 3. W piątek przypada dzień imienin J. E. Biskupa Henryka Ciereszki. Polecajmy Bogu w modlitwie dostojnego solenizanta.
 4. W sobotę obchodzimy wspomnienie św. Sebastiana. Jest to dzień imienin kapłana naszej parafii ks. Sebastiana Suma. W jego intencji o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta. Pamiętajmy w modlitwie o naszym solenizancie.
 5. Spotkanie pielgrzymów udających się na szlak sanktuariów Europy wraz z ks. Łukaszem i ks. Andrzejem odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kaplicy dominikańskiej. Na spotkaniu wpłata pierwszej raty zaliczki 1000zł. Informujemy, że pozostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.
 6. We przyszłą niedzielę przypada Dzień Babci a w poniedziałek Dzień Dziadka. Choć nie jest to święto kościelne, to jednak bardzo ważna data w życiu każdej szanującej się rodziny. Wszyscy mamy lub mieliśmy dziadków i babcie. Pozostał dług wdzięczności za wyświadczone dobro. Dlatego najbliższą niedzielę o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich na jedyną w roku Msze Świętą składkową za wszystkie nasze babcie i dziadków zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli z tego świata.
 7. Dziękujemy za serdeczność i życzliwość w czasie tegorocznej kolędy oraz złożone ofiary. W tym tygodniu odwiedzimy.
  • Poniedziałek: Po 16.00 ul. Białostocka, ul. Kościuszki
  • Wtorek: Po 16.00 - Osiedle Jana Pawła II, czyli Kalinowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego ul. Żeromskiego /2ks./ ul. Świerkowa, ul. Sportowa i Pow. Styczniowego 10 /1 ks./
  • Środa: Po 16.00- ul. Słoneczna z blokiem 28 i cała ul. Sienkiewicza domy prywatne
  • Czwartek: Po 16.00 Po 16.00 - ul. Słowackiego nr 2, 4, 6 i 8
  • Piątek: Po 16.00 Brzozowa i Klonowa i ul. Pow. Styczniowego nr 6 Sobota: od 9.00 - Oliszki /2 ks/, Ruszczany /1 ks. / Jeroniki z blokiem stacji doświadczalnej/1 ks./

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl