powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Adwentu - 17.12.2016r.

Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które poprowadzi ojciec dr Tomasz Zamorski, znany kaznodzieja dominikański. Tradycyjnie pierwszego dnia nie ma spowiedzi, słuchając Słowa Bożego robimy rachunek sumienia, zaś w poniedziałek i wtorek przyjedzie wielu kapłanów i każdy będzie mógł skorzystać z Sakramentu Pokuty
  1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje adwentowe będą one trwały do wtorku. Przypominamy, że w czasie rekolekcji nie ma Mszy Św. porannej o godz. 7.00, prosimy także, by na Mszę Świętą Szkolne o godz. 8,15 i 11.00 nie przychodziły osoby dorosłe, prócz oczywiście nauczycieli i wychowawców. Msze Święte dla dorosłych będą odprawiane o godz. 9.30, 12,15 i 18.00 oraz dla młodzieży starszej i osób pracujących do późna o godz. 19.30. Od jutra będzie wielu spowiedników przygotujmy się duchowo na święta pojednując się z ludźmi i Panem Bogiem. Na naszej stronie internetowej można przeczytać wywiad z tegorocznym rekolekcjonistą oraz wysłuchać wielu jego konferencji rekolekcyjnych.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.15 błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.
  3. Cieszymy się, iż coraz więcej parafian bierze udział w prywatnej adoracji Pana Jezusa, odbywającej, co czwartek w naszym kościele. Zachęcamy również inne osoby, aby przychodziły na spotkanie z Chrystusem ukrytym w Białej Hostii.
  4. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej dekorujemy świątecznie naszą świątynię. Jak co roku zapraszamy poszczególne wspólnoty do tej miłej pracy.
  5. W prawej nawie kościoła możemy zaopatrzyć się w świece Caritas na stół wigilijny dzięki którym możemy wesprzeć na święta najuboższych.
  6. Tradycyjnie w następną niedziele będzie można pobrać z szopy ustawionej przed kościołem pobłogosławione sianko na stół wigilijny.
  7. U ministrantów, bądź w zakrystii można nabyć świąteczny numer czasopism Miłujcie się i Drogi Miłosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl