powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

17 Niedziela Zwykła - 30 lipca 2017

Dziś przeżywamy Odpust Matki Bożej Anielskiej. Kazania głosi nasz parafianin ks. Wojciech Rogowski. Przez cały dzień można uzyskać odpust zupełny tzw. ”Porciunkuli”. Warunki uzyskania odpustu to stan łaski, przystąpienie do Komunii świętej.
  1. Z racji odpustu tradycyjnie przy ołtarzu Matki Bożej Anielskiej można zamówić u kleryka Msze św. składkowe w dowolnych intencjach. Będą one odprawiane w miarę wolnych terminów.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic: Piłsudzkiego i Baczyńskiego. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  3. We środę o godz. 18.00 mieszkańcy ul ks. Pieściuka i ul. Mickiewicza do ul. Baczyńskiego będą mieli swą Msze świętą patronalną i polecać się będą opiece Matki Bożej Anielskiej.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W niedzielę o godz. 9,30 z racji pierwszej niedzieli odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  5. W następną niedzielę przypada Święto Przemienienia Pana Jezusa na Górze Tabor.
  6. W przyszłą niedzielę w ambulansie na błoniach Jana Pawła można będzie honorowo ofiarować krew.
  7. Sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości starajmy się wytrwać w swych postanowieniach.
  8. Dziś o 17:15 spotkanie formacyjne KŻR

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl