powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

15 NIEDZIELA ZWYKŁA - 16 LIPCA 2017 R.

  1. Przed kościołem odbywa się dziś zbiórka do puszek na katolickie media: Radio Maryja i Telewizję Trvam. Dziękujemy za finansowe wsparcie tych ewangelizacyjnych mediów.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego oprócz wszystkich czcicieli Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic: Białostockiej i Ks. Pieściuka. Przypominamy jednocześnie o wpisywaniu swych intencji, aby modlitwa była jak najbardziej osobista.
  3. Spotkanie rodziców i uczestników „wakacji w Tatrach” z Ks. Łukaszem odbędzie się w najbliższy wtorek 18 lipca po Mszy Świętej wieczornej w kaplicy dominikańskiej. Wpłaty i dostarczenie kart uczestnictwa podczas spotkania.
  4. Pamiętajmy, że w każdy czwartek przez cały dzień czeka na nas w kościele Pan Jezus i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.
  5. W sobotę o godz. 18.00 celebrowana będzie Msza święta patronalna mieszkańcy ulic: Akacjowej, Świerkowej, Klonowej, Brzozowej i Sportowej uczczą swa orędowniczkę św. Marię Magdalenę.
  6. Klub Abstynencji „Wolność” w Choroszczy informuje, że są jeszcze wolne miejsca na jubileuszową pielgrzymkę z okazji 25 Dni Trzeźwości do Lichenia. Wyjazd autokarem 29 lipca, koszt obejmujący przejazd i ubezpieczenie wynosi 70zł. Szczegóły w kancelarii parafialnej.
  7. Przypominamy, iż wszyscy, którzy chcą podjąć trud pielgrzymowania mogą zapisać się na nasze archidiecezjalne pisze pielgrzymki: na Jasną Górę i do Ostrej Bramy w Wilnie. Szczegóły możemy znaleźć na naszej stronie internetowej. W jasnogórskiej grupie papiesko-patriotycznej pielgrzymuje nasz wikariusz Ks. Łukasz, który serdecznie zaprasza do wspólnego wyruszenia na pątniczy szlak.
  8. Wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą udać się na pieszą pielgrzymkę zapraszamy do duchowej łączności i zapisania się do grupy złotej. Możemy swoje intencje polecieć pielgrzymom, aby zanieśli je przed obraz naszej Matki i Królowej. Ze swojej strony deklarujemy dowolną modlitwę za pielgrzymów, a oni podczas odmawiania modlitwy różańcowej na pielgrzymkowym szlaku będą omadlać nasze prośby. Zapisy intencji w kancelarii parafialnej.
  9. Duszpasterz i kadra Ochotniczych Hufców Pracy zwracają się z prośbą o pomoc w dotarciu do młodych ludzi w wieku 15-18 lat, potrzebujących wsparcia w zakresie nauki oraz adaptacji społecznej. Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie proponuje młodzieży kontynuację nauki na poziomie gimnazjum oraz klasy 7 szkoły podstawowej, a także w szkole branżowej I stopnia. Zapewnia bezpłatne kształcenie, zakwaterowanie, wyżywienie, comiesięczne wynagrodzenie za praktyki i wsparcie wychowawcze. Szczegółowe informacje na plakacie w przedsionku kościoła.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl