powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

14 NIEDZIELA ZWYKŁA 2.07.2017 R.

Dzisiejsze ofiary z tacy przeznaczone są na Kurię Metropolitalną Białostocką
  1. W poniedziałek o godz. 18.00 we Mszy świętej patronalnej mieszkańcy ulicy Słowackiego będą polecać Panu Bogu swoje sprawy za wstawiennictwem świętego Tomasza Apostoła.
  2. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców ulic: Branickiego, i Szkolnej. Przypominamy o wpisywaniu intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  3. Pamiętajmy, że w każdy czwartek przez cały dzień czeka na nas w kościele Pan Jezus i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.
  4. Ks. Łukasz zaprasza serdecznie dzieci (od 4 klasy Szkoły Podstawowej) i młodzież na tygodniowy, bardzo atrakcyjny wakacyjny wypoczynek w Tatrach. Wyjazd autokarem z Choroszczy 22 lipca. Koszt wyjazdu 550zł. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły na naszej stronie internetowej i u Ks. Łukasza.
  5. Redakcja programu katolickiego „Pod Twoją obronę” zaprosiła kapłanów naszej parafii do przygotowania komentarzy biblijnych, które przybliżą widzom niedzielne Ewangelie z miesiąca lipca. W programie będzie można zatem zobaczyć naszą parafię. Emisja w każdą niedzielę lipca o godz. 19.00 na antenie telewizji Białystok.
  6. Informujemy, iż w lipcu magazyn ubraniowy Caritas będzie nieczynny.
  7. Tradycyjnie podczas wakacji odbywają się dwie duże piesze pielgrzymki: na Jasna Górę i do Ostrej Bramy w Wilnie. Zachęcamy do udziału, szczegóły na naszej stronie internetowej. W pielgrzymce na Jasną Górę bierze udział nasz wikariusz Ks. Łukasz, który serdecznie zaprasza do wspólnego pielgrzymowania w grupie papiesko-patriotycznej. W dniach 3-10 sierpnia odbywa się również pielgrzymka rowerowa na Jasną Górę. Zapisy na stronie internetowej rowerymka.pl. Tych którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na szlak pielgrzymi zachęcamy do zapisywania się w kancelarii do grupy złotej.
  8. U ministrantów przed kościołem możemy nabyć nowe numery czasopism religijnych. Zaś w Ambulansie zaparkowanym na Błoniach Jana Pawła II można honorowo oddawać krew.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl