powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 23 kwietnia 2017r.

  1. W dniu dzisiejszym z racji Uroczystości Miłosierdzia Bożego zapraszamy o godz. 15.00 do kościoła na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. W tym tygodniu obchodzimy Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Dlatego w poniedziałek o godz. 19.00 zostanie odprawiona w Rogówku pierwsza w tym roku Msza Święta patronalna. Bowiem św. Wojciech jest patronem Rogówka i Majątkiem Rogowo.
  3. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców Oliszek. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji.
  4. Informujemy w minionym tygodniu rozpoczęły się prace remontowe przy naprawie i wymianie dachu na budynku plebanii. Tegoroczna chłodna i deszczowa wiosna prace komplikuje, ale z pewnością uda się je wykonać. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.
  5. Tradycyjnie, jak co roku, na początku maja organizowana jest Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Krypna. Tegoroczna XXIV pielgrzymka wyruszy w sobotę 6 maja. Z naszego kościoła wychodzimy o godz. 10.30. Pójdziemy sprawdzoną krótszą trasa długości 21km. Szlak jest bardzo malowniczy omija wszystkie ruchliwe drogi wiedzie traktem pieszym przez łąki i lasy. Zapraszamy mężczyzn, młodzieńców i chłopców do wspólnej wędrówki do Matki Bożej.
  6. Na naszej stronie internetowej i w przedsionku kościoła można obejrzeć wiele zdjęć z ostatnich wydarzeń w naszej parafii.
  7. Dziś dzieci składają do kosza przed ołtarzem skarbonki Caritas do których zbierały przez cały Wielki Post ofiary dla potrzebujących.
  8. Także w dniu dzisiejszym, przed naszym kościołem, tak jak we wszystkich parafiach Polski odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc narodowi syryjskiemu. Jest ona odpowiedzią Konferencji Episkopatu Polski na wielokrotny apel Papieża Franciszka o pomoc cierpiącym mieszkańcom Syrii.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl