powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

VII niedziela zwykła - 19.II.2017 r.

Dzisiaj przedstawiciel AWSD głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na seminarium
  1. Dziś w telewizyjnym magazynie katolickim Pod Twoją Obronę o godz. 19.00 i poniedziałek o godz. 19.30 można obejrzeć reportaż z Mszy Świętej o uświecenie miłości małżeńskiej i narzeczeńskiej, która odbyła się w naszym kościele w miniony wtorek. Natomiast w przedsionku świątyni i na stronie internetowej są zdjęcia z tej uroczystości i z dnia chorego.
  2. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej, czyli przedstawicieli wszystkich wspólnot i stowarzyszeń naszej parafii, by zaplanować wydarzenia w naszej wspólnocie. Obecność obowiązkowa.
  3. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 20, 20A, 20B i 24. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i wrzucania dowolnych ofiar do skrzyneczki przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
  4. Caritas Archidiecezji Białostockiej zwraca się z prośbą do wszystkich parafian o przekazanie 1% podatku na rzecz Caritas Potrzebującym. Numer KRS można znaleźć na stronie internetowej białostockiej Caritas lub na plakacie. Przed kościołem młodzież rozdaje ulotki na ten temat.
  5. Do nabycia u ministrantów nowe numery czasopisma Drogi miłosierdzia i Miłujcie się.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl