powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

VI niedziela zwykła - 12.II.2017r.

  1. Dziś Akcja Katolicka i Centrum Kultury zapraszają na film „Bernadetta. Cud w Lourdes”. Projekcja odbędzie się o 16,00 w auli Centrum Kultury i tam też będą bilety w cenie 10 zł.
  2. W najbliższy wtorek 14 lutego o godz. 18.00 tradycyjnie już zapraszamy na jedyną w roku Mszę Świętą za małżonków i narzeczonych. Mamy w naszej parafii wiele wspaniałych małżeństw. Należy wiec Panu Bogu za dar dobrego współmałżonka podziękować. Będzie to również sposobność modlitwy o potrzebne łaski i polecenia się dalszej Bożej opiece. W uroczystej procesji kroczyć będą pary świętujące jubileusze małżeńskie od pierwszej po 60 - tą. Zostaną również poświecone pierścionki zaręczynowe oraz obrączki, dotąd nieświęcone. Z pewności żony ucieszą się kiedy od mężów otrzymają symboliczną różę. Po zakończonej Eucharystii nasz Chór Parafialny przygotował okolicznościowy koncert. Zapraszamy wiec serdecznie na tę eucharystię wszystkich małżonków i narzeczonych.
  3. Z tego powodu dziś po Mszy Świętej o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie w Kaplicy Dominikańskiej ponad 50 osób, które przygotowują liturgię Mszy Świętej o uświecenie miłości małżeńskiej i narzeczeńskiej. Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej.
  4. Zarząd OSP w Choroszczy zawiadamia wszystkich Strażaków, że walne zebranie sprawozdawcze odbędzie się w najbliższą sobotę 18 lutego o godz. 17.00 w strażnicy przy ul. Dominikańskiej 22.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Kaplicy Dominikańskiej rozpocznie się Dzień Skupienia Narzeczonych, który obowiązuje wszystkich planujących zawrzeć Sakrament Małżeństwa.
  6. U ministrantów można nabyć nowy numer miesięcznika Drogi miłosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl