powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

V niedziela zwykła - 5.II.2017r.

W dniu dzisiejszym gościmy w naszej wspólnocie siostry nazaretanki, które będą mówiły o charyzmacie swego zgromadzenia i przed kościołem będą zbierały datki na dzieła ewangelizacyjne. Natomiast dzisiejsza taca przeznaczona jest na Fundusz Remontowo-Budowlany Archidiecezji Białostocką
  1. Jutro o godz. 18.00 z racji pierwszego poniedziałku miesiąca Msza Święta o rozwój życia duchowego w naszej parafii zamówiona przez młodzież Ruchu Światło Życie i ministrantów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.
  2. W minionym tygodniu zakończyliśmy tegoroczną wizytę duszpasterską. Dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę i życzliwość. Postaramy się wspólnymi siłami jeszcze bardziej rozwijać poziom duchowy i gospodarczy naszej parafii.
  3. We wtorek na Msze Świętą składkową do Bożego Miłosierdzia zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 14, 16 i 18. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i wrzucania dowolnych ofiar do skrzyneczki przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.
  4. W sobotę przypada 25 Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 wszystkich chorych, którzy bez szkody dla zdrowia mogą przybyć do kościoła. Zostanie wówczas udzielony Sakrament Chorych, zaś Eucharystia będzie ofiarowana za wszystkich cierpiących na skutek rożnego rodzaju dolegliwości. Tego dnia wszyscy uczestnicy Mszy Świętej oraz chorzy przebywający w domach i szpitalach i ci, którzy się nimi opiekują, mogą uzyskać odpust zupełny. W kaplicy szpitalnej Msza Święta będzie tradycyjnie o godz. 14.00.
  5. Z okazji Światowego Dnia Chorego Akcja Katolicka i Centrum Kultury zapraszają na film „Bernadetta. Cud w Lourdes”. Projekcja odbędzie się w przyszłą niedzielę 12 lutego o 16,00 w auli Centrum Kultury i tam będą bilety w cenie 10zł.
  6. Również w przyszłą niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.30 spotkanie w Kaplicy Dominikańskiej ponad 50 osób, które przygotowują liturgię Mszy Świętej o uświecenie miłości małżeńskiej i narzeczeńskiej we wtorek 14 lutego o godz. 18.00. Szczegółowy program znajduje się na naszej stronie internetowej.
  7. Informujemy, osoby przygotowujące się do małżeństwa, które nie uczestniczyły jeszcze w dniu skupienia narzeczonych. Tak dzień odbędzie się u nas w niedzielę 19 lutego o godz. 16.00 w Kaplicy Dominikańskiej na zakończenie katechez przedmałżeńskich. Wszystkie zainteresowane pary mogą w tym dniu uczestniczyć.
  8. W sobotę 18 lutego Strażnicy Eucharystii z żonami wyjeżdżają na Dzień Skupienia. Program jest bardzo ciekawy, Msza Święta w Studzienicznej, wspólne śpiewy i modlitwy, konferencje a po południu ciekawy film i liczne atrakcje.
  9. W dniu dzisiejszym pobieranie krwi w ambulansie na placu Brodowicza w godzinach od 9.00 -do 13.00

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl