powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

III niedziela zwykła - 22.I.2017 r.

 1. Dziś z racji 4 niedzieli miesiąca tradycyjnie o godz. 17.15 konferencja duchowa i modlitwa różańcowa Kół Żywego Różańca, zapraszamy.
 2. We wtorek na Msze Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców bloków przy ul. Powstania Styczniowego Nr 6A, 6B , 6C. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i wrzucania dowolnych ofiar do skrzyneczki przy ołtarzu.
 3. W każdy czwartek zachęcamy to nawiedzenia w ciągu dnia Pana Jezusa, który oczekuje nas obecny w Najświętszym Sakramencie.
 4. Seminarium Duchowne w Białymstoku zaprasza serdecznie młodzież męską ma trzydniowe rekolekcje powołaniowe. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek 3 lutego o godz. 16, a kończą w niedzielę o godz. 13. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.
 5. Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan i o pokój na świecie zostanie odprawiona w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Homilię wygłosi arcybiskup Jean Abdou Arbach z Syrii, z diecezji, gdzie obecnie trwa wojna i eksterminacja chrześcijan.
 6. Bardzo szybko zbliżamy się do Święta Matki Bożej Gromnicznej kiedy to rozbiera się żłóbki i kończy się czas śpiewania kolęd. Dlatego w przyszłą niedziele o godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła, na tradycyjne już „Pożegnanie z kolędami” – czyli, godzina wspólnego radosnego śpiewania kolęd i pastorałek. Będzie nam akompaniować organista pan Łukasz, zaś każdy z utworów zostanie poprzedzony krótką zapowiedzią dotyczącą jego powstaniu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym pięknym wieczorze.
 7. Pan kościelny już za tydzień sprzedawać będzie świece - gromnice.
 8. Dziękujemy za życzliwość, gościnność i ofiary składane podczas kolędy. W tym tygodniu odwiedzamy:
  • Poniedziałek: Po 16.00 ul. Pow. Styczniowego nr 6A,B, C i nr 8 A
  • Wtorek: Po 16.00 ul. Pow. Styczniowego nr 8, 8B i 18
  • Środa: Po 16.00 - ul. Baczyńskiego, ul. Pow. Styczniowego nr 14 i nr 16 od ok. 17.30 nowy blok nr 4
  • Czwartek: Po 16.00 - ul. Powstania Styczniowego nr 20 20A 20B, 22 i nr 24
  • Piątek: Po 16.00 - ul. Słowackiego nr 2,4,6 i 8 oraz dom prywatny.
  • Sobota: od 9.00 Łyski /3 ks./ oraz kolonie Kościuki i Szyszkowizna /1 ks./

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl