powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 15 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Maria, Napoleon, Stefan

Ogłoszenia parafialne

Święto Chrztu Pańskiego - 8.01.2017r.

  1. We wtorek na Mszę Św. składkową do Jezusa Miłosiernego zapraszamy szczególnie mieszkańców wszystkich bloków i domów prywatnych przy ul. Słowackiego. Prosimy o oprawę liturgiczną i wpisywanie swych intencji.
  2. Przypominamy o trwającej w każdy czwartek całodziennej adoracji. Pan Jezus czeka na nas obecny w Najświętszym Sakramencie i zachęca „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię.” Mt 11,25
  3. W przyszłą niedziele Msza Święta o godz. 9.30 z udziałem kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.
  4. Osoby przygotowujące się do Sakramentu Małżeństwa, informujemy, że dziś godz. 16.30 rozpoczynają w naszej parafii się katechezy przedmałżeńskie. Nie trzeba zapisywać się tylko przyjść na pierwsze spotkanie do Kaplicy Dominikańskiej i systematycznie uczestniczyć w następnych.
  5. Dziękujemy za życzliwość w czasie kolędy, okazywaną radość z wykonanych i planowanych prac, oraz ofiarność na te dzieła. W tym tygodniu kolędujemy: Poniedziałek: Po 16.00 ul. Branickiego, ul. Szkolna i ks. Pieściuka, Wtorek: Po 16.00 - ul. Białostocka, ul. Kościuszki. Środa: Po 16.00 ul. Lipowa, ul. Szpitalna i ul. Akacjowa. Czwartek: Po 16.00 - Osiedle Jana Pawła II, czyli Gen. Berlinga, Kardynała Wyszyńskiego, Raginisa, Traugutta, Chodkiewicza, ul. Piłsudskiego ul. Żeromskiego /2ks./ i ul. Świerkowa, ul. Sportowa i Pow. Styczniowego nr 10 Piątek: Po 16.00 - ulice Mickiewicza, Karpińskiego i Leśna, Sobota: UWAGA!!! zmiana od 9.00 Jeroniki z blokiem stacji doświadczalnej/1 ks./ Ruszczany /1 ks. / Oliszki /2 ks./ Tradycyjnie prosimy o zatroszczenie się o pojazdy. Z porządkiem kolędy możemy zapoznać się przedsionku kościoła i na naszej stronie internetowej.
  6. U ministrantów przed kościołem można nabyć styczniowy numer miesięcznika Drogi Miłosierdzia.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl