powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

33 Niedziela Zwykła - 13.11.2016r.

Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym na Bliskim Wschodzie
  1. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Jezusa Miłosiernego, oprócz wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy szczególnie mieszkańców zastawia I II i III. Zachęcamy do wpisywania swych intencji i wrzucania dowolnych ofiar do skrzyneczki przy ołtarzu.
  2. Gorąco zachęcamy do udziału całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Życie niesie tak wiele trosk i kłopotów, warto je przemodlić w ciszy czwartkowej prywatnej adoracji.
  3. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończąca rok liturgiczny. Tego dnia we wszystkich świątyniach naszej ojczyzny przed wystawionym Najświętszym Sakramentem dokona się Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. To nadzwyczajne wydarzenie poprzedza nowenna która rozpoczęła się w piątek i ma miejsce każdego dnia o godz. 17.45. zachęcamy do uczestnictwa.
  4. Wczoraj na Mszy Świętej o godzinie 18.00 zostały poświęcone opłatki wigilijne. Od jutra pan organista rozpocznie roznoszenie opłatków do domów wszystkich parafian. Pamiętajmy, że ofiara za opłatki jest jednocześnie okazją do wynagradzania panu organiście za ofiarną prace w naszej parafii, umuzykalnianie całej wspólnoty, prowadzenie chóru parafialnego, scholki dziecięcej i scholi gregoriańskiej. W tym tygodniu odwiedzi rodziny według następującego porządku: Poniedziałek od godz. 9.00 Topilec z kolonią, od godz. 10.00 Zawady kolonie, a od 11.30 we wsi, Wtorek od godz. 9.00 Majątek Rogowo, od godz.10.00 Rogówek, od godz.15.30 ul. Branickiego, Środa od godz. 9.00 Zaczerlany, od 16.00 ul. Lipowa, Czwartek od godz. 9.00 Ruszczany, od godz. 14.00 Jeroniki, od godz. 18.30 ul. Słowackiego bloki nr 2 i 6, Piątek od godz. 15.00 ul. Piaskowa od ostatnich numerów z przyległymi i ul. Kościukowska, Sobota od godz. 9.00 Ogrodniki, od godz. 11.00 Barszczewo kolonie, a od ok.13.00 we wsi, Niedziela za tydzień od godz. 14.00 Sienkiewicze i ul. Kruszewska, od godz. 19.00 ul. Słowackiego bloki nr 4 i 8. Opłatki można również nabyć u pana organisty w przedsionku kościoła po każdej Mszy Świętej.
  5. Przed kościołem członkowie Rycerstwa Niepokalanej zbierają ofiary do puszek na Kościół prześladowany.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl