powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 13 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym

Ogłoszenia parafialne

25 Niedziela Zwykła - 18.09.2016 r.

  1. We wtorek na kolejną Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego zapraszamy szczególnie mieszkańców ul. 3 maja domów i domów prywatnych na osiedlu Wichrowe Wzgórza. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  2. Zapraszamy do nawiedzania naszego kościoła we czwartki, kiedy to Pan Jezus w sposób szczególny czeka na nas przez cały dzień i zachęca: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Mt 11,28
  3. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. patronalna. Mieszkańcy ulic: Branickiego i Szkolnej będą polecać się Bogu za pośrednictwem Świętego Ojca Pio.
  4. Wspólnota Domowego Kościoła naszej parafii oraz RRN zapraszają wszystkie małżeństwa oraz osoby zainteresowane pogłębianiem życia duchowego na spotkania formacyjne. Spotkania RRN odbywają się we czwartki – grupa starsza i piątki osoby młodsze. Zaś zainteresowani Kręgami Rodzin niech zgłaszają się do ks. Andrzeja.
  5. Ponieważ wiele osób odchodzi z tego świata bez sakramentów, dlatego przypominamy rodzinom, że jest to bardzo poważne zaniedbanie duchowe. Wychodząc na przeciw osobom chorym i w podeszłym wieku, staramy się objąć systematyczną opieką duszpasterską wszystkich obłożnie chorych naszej parafii, chcemy ich odwiedzać w każdy pierwszy piątek miesiąca. Prosimy o dostarczanie do kancelarii adresów osób, które pragną być odwiedzanie.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust Św. Kandyda. Kaznodzieją będzie ks. dr Andrzej Masłowski, wykładowca AWSD.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl