powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

24 Niedziela Zwykła - 11. 09. 2016r.

  1. We wtorek na Mszę Świętą składkową do Miłosierdzia Bożego, zapraszamy szczególnie mieszkańców nowo powstałego Osiedla Gaj. Przypominamy o wpisywaniu swych intencji i wrzucaniu dowolnych ofiar do skrzyneczki przy obrazie Jezusa Miłosiernego.
  2. We środę przypada święto Podwyższenia Krzyża Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W czwartek o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie w Kaplicy Dominikańskiej osób należących do Grona Przyjaciół Seminarium z ks. Sebastianem i klerykami.
  4. W sobotę 17 września – przypada tragiczna 77 rocznica agresji sowieckiej na naszą Ojczyznę, modlimy się w tym dniu o błogosławieństwo Boże dla Polski i o pokój na świecie.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 zostaną poświecone plecaki i przybory szkolne uczniów pierwszych klas i wszystkich zainteresowanych dzieci.
  6. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie uczniów klas III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do uroczystości I Komunii Świętej. Natomiast spotkania klas II rozpoczną się od II niedzieli października.
  7. Pan Łukasz, nasz organista, ogłasza nabór do Chóru Parafialnego, którego próby odbywają się we wtorki o godz. 19.00, do Chórku Dziecięcego, który ma swoje spotkania we czwartki o 17.00 i do Scholi Gregoriańskiej Świętego Dominika. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z panem organistą.
  8. Cieszymy się bardzo zaangażowaniem parafian w oprawę liturgiczną eucharystii w formie czytań, modlitwy wiernych i procesji z darami. Zachęcamy by również w dni powszednie podczas porannych Mszy Świętych poszczególne rodziny zamawiające swe intencje zachodziły wcześniej do zakrystii, by przygotować oprawę liturgiczną. Będzie to bardzo budujące kiedy najbliżsi czynie przygotują liturgię za swych zmarłych, bądź żyjących.
  9. Dziś przed kościołem ministranci zbierają ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne. Można również u nich nabyć czasopisma religijne.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl