powrót na stronę główną
 
 
Dzisiaj jest 10 Sierpnia 2022 r. Imieniny: Borys, Bogdan, Wawrzyniec

Ogłoszenia parafialne

18 Niedziela Zwykła - 31.07.2016

Dziś przezywamy Odpust Matki Bożej Anielskiej. Kazania głosi nasz parafianin ks. komandor Jan Maliszewski. Przez cały dzień można uzyskać odpust zupełny tzw. ”Porciunkuli”. Warunki uzyskania odpustu to stan łaski, przystąpienie do Komunii świętej.
  1. Z racji odpustu tradycyjnie przy ołtarzu Matki Bożej Anielskiej można zamówić u kleryka Adama Msze św. składkowe w dowolnych intencjach. Będą one odprawiane w miarę wolnych terminów.
  2. We wtorek o godz. 18.00 mieszkańcy ul ks. Pieściuka i ul. Mickiewicza do ul. Baczyńskiego będą mieli swą Msze świętą patronalną i polecać się będą opiece Matki Bożej Anielskiej.
  3. Ponieważ wiele osób korzysta we czwartki z adoracji Najświętszego Sakramentu. Dlatego na stoliku za ławkami przygotowaliśmy do pobrania kartki pomocne przy adoracji.
  4. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W niedzielę o godz. 9,30 z racji pierwszej niedzieli odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.
  5. W sobotę przypada Święto Przemienienia Pana Jezusa na Górze Tabor. Zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00, 9.30 bądź 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę w ambulansie na błoniach Jana Pawła można będzie honorowo ofiarować krew.
  7. Sierpień tradycyjnie jest miesiącem trzeźwości starajmy się wytrwać w swych postanowieniach.

Na najbliższy tydzień życzymy wszystkim obecnym wielu łask Bożych.

Archiwum
Strona główna | Kapłani | O stronie

    www.opoka.org.pl